reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja ide w sobote do fryzjera i juz się doczekac nie mogę :) ale nie zauwazyłam żeby miwlosy wypadaly po ciązy może to za wcześnie jeszcze?
 
reklama
Ja pierwsze dziecko urodziłam mając 28, drugie 34 i trzecie-36. Leżała ze mną dziewczyna która pierwsze dziecko urodziła mając 31 lat a jak ja poznałam miała 41 i właśnie urodziła czwarte dziecko. Także 33 to jeszcze macie na drugie i kolejne dzieci masę czasu ;)
 
Ja ide w sobote do fryzjera i juz się doczekac nie mogę :) ale nie zauwazyłam żeby miwlosy wypadaly po ciązy może to za wcześnie jeszcze?
Właśnie, włosy... mi od jakiegoś czasu straszenie wypadają włosy. Biorę witaminki i kp. Myślałam, że dopiero po okresie karmienia mogą zacząć wypadac wlosy... Macie może jakieś sposoby na to?
 
Podobno wcierka z Jantaru jest super i działa. Dziewczyny moje dziecko id 2 dni robi rządsza kupke, nie zmieniła się ich ilość tylko konsystencja, myślicie że to normalne?
 
Chyba tak,mój też dość wodnista robi, a częstotliwość ta sama 2-3 Na dobę. Mówiłam pediatrze o rzadkich,a ona się pytała co to dla mnie znaczy rzadka i nie zareagowała że coś jest nie tak. Mówiła że pewnie coś zjadłam.

Włosy też mi.nie wypadają jeszcze.. Tzn może kilka sztuk więcej po kąpieli niż jak byłam w ciąży bo wtedy to 1-2 włoski tylko wypadały z kąpielą. Fryzjerka mówiła mi że po 3 miesiącu wypadają i prawie każdemu.. No zobaczymy.. że jej się zdarzył tylko 1 przypadek kobiety która po ciąży miała normalne włosy..może kp jakoś zmienia to?
Podobno wcierka z Jantaru jest super i działa. Dziewczyny moje dziecko id 2 dni robi rządsza kupke, nie zmieniła się ich ilość tylko konsystencja, myślicie że to normalne?
 
W pierwszej ciazy wlasnie po 3 miesiącu wypadały mi bardzo włosy.. w aptece pani powiedziała, że nie będzie mnie oszukiwać i nic mi na to nie pomoże bo one i tak po ciąży beda wypadać.. jutro Bartek kończy 3 miesiące a mnie włosów niestety już coraz wiecej wychodzi.. [emoji53]
 
Cześć dziewczyny, mi jeszcze włosy nie wypadają. Umowilam się na farbowanie i nie wiem czy to dobry pomysł zeby nie osłabić dodatkowo..
My wychodzimy ze szpitala. Lekarze nie znaleźli przyczyny tak niskiego poziomu hemoglobiny. Twierdzą, ze to dlatego że Tosia szybko rośnie. Ma już 7 tygodni i waży 5080 ;)
 
Dzień dobry
@Agunia93 ja już bylam u gina kilka dni przed wizytą plamilam ale on stwierdził ze to nie okres wiec nie wiem od 28.06 biorę tabletki cerazette i przez weekend też mialam plamienie ale od poniedziałku juz jest sucho. Przy pierwszym dziecku karmilam ok 3tygodni i okres bardzo szybko mi wrócił na 8tydzien po porodzie.
@Nan90 dużo zdrówka dla Tosi.
@askastar witaj ponownie.Igorek śliczny.
@Paula1207 witaj ponownie, ale macie przeżycia od samego początku ale dobrze że tak szybko rozpoczete leczenie i napewno wszystko będzie dobrze. A wyobraź sobie jak zapisywalam moją do ortopedy to usłyszałam ze potrafią na pierwszą wizytę z kilkumiesiecznymi dziećmi przychodzić.
@MegiKM witaj.
@Jetkaa kciuki cały czas zaciśnięte napewno wszystko będzie ok i wkoncu pojdziecie do domu, już tyle się wycierpieliscie ze starczy.
@Asiunia85 witaj.

Jak urodziłam pierwsze dziecko miałam 22 teraz drugie 28 i przy każdym bałam sie ze będziemy musieli długo sie starać ale na szczęście w obu przypadkach udało sie w pierwszym cyklu. Rozumiem to ze ludzie są po ślubie i nie mają dzieci i nigdy nie dociekam to ich sprawa może nie chcą a może sie starają latami i nie moga.
Dużo nowych "starych" mamusiek się odezwało fajnie jakbyście się czesciej odzywaly troche forum by ozylo.
My dzisiaj mamy szczepienie troszkę się stresuje ale przynajmniej dobrze ze pada to troszkę chłodniej jest.
 
A co do włosów to po pierwszej ciąży nie pamiętam a teraz zbliżamy sie do 3 misiaca po porodzie i jak narazie nie lecą ale to się moze zmienić z dnia na dzień. Teraz to córci strasznie lecą mamusie starszych dziewczynek polecacie coś na odżywienie włosów u dziecka?
 
reklama
Dzień dobry
@Agunia93 ja już bylam u gina kilka dni przed wizytą plamilam ale on stwierdził ze to nie okres wiec nie wiem od 28.06 biorę tabletki cerazette i przez weekend też mialam plamienie ale od poniedziałku juz jest sucho. Przy pierwszym dziecku karmilam ok 3tygodni i okres bardzo szybko mi wrócił na 8tydzien po porodzie.
@Nan90 dużo zdrówka dla Tosi.
@askastar witaj ponownie.Igorek śliczny.
@Paula1207 witaj ponownie, ale macie przeżycia od samego początku ale dobrze że tak szybko rozpoczete leczenie i napewno wszystko będzie dobrze. A wyobraź sobie jak zapisywalam moją do ortopedy to usłyszałam ze potrafią na pierwszą wizytę z kilkumiesiecznymi dziećmi przychodzić.
@MegiKM witaj.
@Jetkaa kciuki cały czas zaciśnięte napewno wszystko będzie ok i wkoncu pojdziecie do domu, już tyle się wycierpieliscie ze starczy.
@Asiunia85 witaj.

Jak urodziłam pierwsze dziecko miałam 22 teraz drugie 28 i przy każdym bałam sie ze będziemy musieli długo sie starać ale na szczęście w obu przypadkach udało sie w pierwszym cyklu. Rozumiem to ze ludzie są po ślubie i nie mają dzieci i nigdy nie dociekam to ich sprawa może nie chcą a może sie starają latami i nie moga.
Dużo nowych "starych" mamusiek się odezwało fajnie jakbyście się czesciej odzywaly troche forum by ozylo.
My dzisiaj mamy szczepienie troszkę się stresuje ale przynajmniej dobrze ze pada to troszkę chłodniej jest.
Nam też lekarz mówił, że szybko przyszliśmy. Najczęściej rodzice orientują się jak dziecko nie chce siadać i dopiero wtedy przychodzą i jest problem. Bo nie dość, że na wyciągu dziecko potem nie chce leżeć, to jeszcze cały rozwój jest opóźniony przez gips...
 
Do góry