reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczynki :)
Jutro z synusiem opuszczamy szpital :) noce nie były takie tragiczne do wczoraj . Z tym ze nie była to nasza wina aż tak tylko pielęgniarki ... mały w nocy straaaasznie płakał nie najadal się i strasznie histeryzował . Wiedziałam ze ma za dużo luzu w rozku wiec go związałam i był spokoj ( za każdym płaczem malutkim wchodziła ONA). Następnym razem przyszła i przyniosła mi mm i mówi ze trzeba dokarmiać bo on jest tak wściekły ze go już nie uspokoję , wiec go uspokoiłam i dałam mu cycka . Ta ze zdziwieniem odeszła mówiąc ze na stole mam w razie co butelkę. Po godzinie znów histeria ale to już z powodu zawartości pampersa , ONA przyszła i mówi no to teraz już trzeba to nie do pomyślenia żeby się tak darł.. i zabrała go mówiąc ze tak musi być.. na szczęście moj synek mądry pociumkal dosłownie chwile po czym oddała mi go ze „ niby się najadł” i jak wyszła jadł cyca ... głupia pi*** ... strasznie mnie wkurzała w nocy .. a sama jakas taka ąkła..
 
reklama
Dzień dobry.

Angela- dziwna ta pielęgniarka. Dobrze że już w domu jesteście.

MB prawidłowe podejście. W sumie to nie masz innego wyjścia. Oby młoda w końcu się zdecydowała raz a dobrze i poród szybko poszedł.

Miłej niedzieli. Dziś zapowiada się piękna pogoda ;) w końcu trochę słońca.
 
Dzień dobry.

Angela- dziwna ta pielęgniarka. Dobrze że już w domu jesteście.

MB prawidłowe podejście. W sumie to nie masz innego wyjścia. Oby młoda w końcu się zdecydowała raz a dobrze i poród szybko poszedł.

Miłej niedzieli. Dziś zapowiada się piękna pogoda ;) w końcu trochę słońca.
Angela to chyba jutro wychodzi albo ja czytać nie umiem [emoji23]
 
Angela to chyba jutro wychodzi albo ja czytać nie umiem [emoji23]

Jutro jutro :)
Pielęgniarka zaspana dlatego zła ale niech się czepia tramwaju a nie mojego dziecka ... przeżyć jeszcze dzisiejsza noc i z głowy ;) zwłaszcza ze tu zimno tak ze szok... sala gdzie noworodki śpią a tu okna nieszczelne ... sama rano wstaje i ubieram się w szlafrok bo zimno ...
 
Laski, które już urodzily. Zdarzało się że podpaska była czysta? Np zmienialam o 6, teraz w.toalecie czysto. I nie wiem, czy w 4 dobie to normalne czy zgłosić
 
Wymyśliłam i właśnie wróciłam ze spaceru godzinnego. Idę spać bo cały czas jest to samo .. czuję się serio jakbym nie była stworzona do porodów [emoji846] Ale już szczerse? Odpuszczam, najwyżej urodzę ją w czerwcu (kiedyś w końcu muszę hihi). Skoro stwierdzili, że wód jest jeszcze całkiem sporo a mała broi w brzuszku to ja jej na siłę "wyganiać" nie będę. [emoji3] Najwyżej pomęczę się jeszcze w bólach trochę.

Dobranoc kobietki [emoji8]
Jak tam kochana
 
reklama
Normalne tez tak mialam raz lecialo za chwile przestalo i roznie raz wiecej tego bylo raz troche:)
Podobno po cc mniej tego leci. Hmmm u mnie tak samo nieraz nic a np jak do domu wrocilam to az skrzepy lecialy. Teraz po 2,5 tygodniach prawie juz mi sie skinczylo. Chyba co mialo zleciec to zlecialo. Dobrze ze juz do wagi wrocilam sprzed ciazy xD To chyba te karmienie malego glodomora :)
 
Do góry