reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja miałam noc z głowy z powodu córki jak wstała o 1 tak nie spała prawie do 6 a teraz już też Buszuje :( skąd te dzieci biorą tyle energii
 
reklama
Ja miałam noc z głowy z powodu córki jak wstała o 1 tak nie spała prawie do 6 a teraz już też Buszuje :( skąd te dzieci biorą tyle energii
Pewnie z popoludniowych drzemek :) Moja 5 latka nareszcie cala noc spi u siebie co uwazam za sukces bo wiecznie przychodzila o 3 rano a teraz woli sie wyspac niz wycia siostry sluchac :)
 
Ja tez w nocy nie moge spac, ale jak juz nad ranem zasne to moje dziecie od tygodnia przed 6 jest wyspane i gotowe na dzien. Z ta róŻnicą ze Zuza po zabawie i po sniadaniu kolo 9 myka na polgodzinna drzemke (czyt. Ladowanie bateri) a ja ogarniam dom obiad co sie da bez jej pomocy, bo jej pelno wszedzie. Az sie boje myslec co bedzie z dwojka[emoji28][emoji33] milej soboty Panie drogie i mysle ze nie tylko ja bede pachniec plynem do mycia podlog w wolna sobote[emoji23]
 
Hej, ja po wizycie :) synek waży 3400, oczywiście plus minus 500 g :) jak na 38 tydzień to nie jest aż tak duży jak się bałam :) w przyszły poniedziałek, 21 stawiam się do szpitala na wywołanie :) dr wskazalby szybszy termin ale szyjka nadal jest długa i zamknięta, więc poczekamy tydzień :)
 
Moj 3.5latek na szczęście przesypia cala noc juz od dawna :) w pokoju obok ale połączony z naszym pokojem:)
Takze jezeli chodzi o takie nieprzespane noce to nie mam noo chyba ze chory to wiadomo :)
Ja pije kawke i będę cow dzialac mimo ze dzis znowu nie mam sil ani ochoty :\
 
Hej dziewczyny;)
Na problemy z brzuszkiem u maluszkow polecam Sab simplex i Delicol u nas to bardzo pomoglo wzdecia minely zaparcia i maly lepiej spi i sie nie meczy:)
 
Czesc dziewczyny, ja w szpitalu lekarz stwierdził że mam mało wód i mnie wysłał na oddział żeby być pod kontrola. A nie czuję żeby małemu spieszyło się na świat. A na dzisiaj mam termin :( myślałam że szybciej zechce wyjść. Ale chyba czop mi odchodzi więc jest nadzieja...
 
reklama
Dziewczyny które się orientują w temacie: w przyszłym tyg dostanę wypis ze szpitala, a w poniedziałek chciałabym zacząć załatwiać formalności, czy w usc bez wypisu dostanę akt urodzenia dziecka?
 
Do góry