reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ale jaja, zaliczyłam porodówkę, bo zapis z ostatniego ktg się nie podobał i lekarz zlecił zabrać mnie na trakt i zrobić ponownie ktg. Wyszło wszystko ok. I wróciłam na patologie. Gdyby zapis był znów zły to pewnie od razu braliby mnie na cięcie.
Ahhh. No i pewnie byś była już po ... Miejmy nadzieję że jutro utulisz już maleństwo
 
reklama
Ale jaja, zaliczyłam porodówkę, bo zapis z ostatniego ktg się nie podobał i lekarz zlecił zabrać mnie na trakt i zrobić ponownie ktg. Wyszło wszystko ok. I wróciłam na patologie. Gdyby zapis był znów zły to pewnie od razu braliby mnie na cięcie.
A ogolnie to jak się czujesz
 
Ogólnie to ok. Jestem nastawiona na jutro a jak mi dziś powiedzieli, że mam się pakować na porodówkę to zdębiałam :)
W trakcie mojego ktg przyjechała kobietka z pełnym rozwarciem i urodziła w 5 minut :) szczęściara
Czyli nie masz ani skurczy ani nic ? Moze twój gin zle co tygodnie wyliczył tak jak ja miałam zle wyliczone przy córce o dwa tygodnie niby w terminie a wyszło ze dwa tygodnie przed urodziłam [emoji23][emoji23]
 
Czyli nie masz ani skurczy ani nic ? Moze twój gin zle co tygodnie wyliczył tak jak ja miałam zle wyliczone przy córce o dwa tygodnie niby w terminie a wyszło ze dwa tygodnie przed urodziłam [emoji23][emoji23]
Raczej się nie pomylił, bo z prenatalnych wychodziła ta sama data. Po łyżeczkowaniu miałam nieregularne cykle może tu coś się pokręciło.
 
Ja jutro tez mam wizyte szybko bo tylko zbada czy szyjka calkiem sie skrocila,

Link do: maripo gratuluje !!!! Pochwal sie córeczka :) zycze szybkiego powrotu do zdrowia :)

Link do: MB91 a te niteczki z sluzem? Moze czop odchodzi?:) dawaj znac co tam?:)
 
reklama
@Jetkaa nie miałam już drugi raz tego, więc pewnie po takiej przerwie od seksu jakieś tam micro uszkodzenie było stąd ta krew. Mój w ogóle mi przed chwilą się przyznał, że jednak boi się bzykania bo myśli o główce dziecka [emoji28][emoji1365] Haha... ja się zastanawiam czy czasem, aby to nie jest „wymówka” by nie tykać słonicy w łóżku [emoji23] Już mam takie głupie myśli [emoji6]

Ale brzuszek mi się stawia dzisiaj cały dzień i to porządnie. No nic - zobaczymy co będzie; wizyta w czwartek u ginekologa jak nic do tego czasu się nie wydarzy.

@Gosika88 No nieźle !!! Haha, Ty kochana to masz przeboje. Ale jutro już za kilka godzin - życzę Tobie byś jutro o tej godzinie już była po wszystkim. [emoji847]

@Angela3aa za Ciebie też trzymam kciuki, bo chyba w terminie jesteś co? [emoji6] Dobrze, że stan wód jest ok. A ta maź to co to mogło być?
 
Do góry