reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Na przeciwciała w ciąży. Już jestem po i luzik tylko troszkę pupka boli :D

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ale płaciłas coś czy dostałaś skierowanie i miałaś za darmo? Poboli i przestanie [emoji16][emoji23]

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Płaciłam 400zł. Nie jest to konieczne ale mi moja ginekolog zalecała ze względu na pęknięty pęcherz płodowy ;) troszkę zabolało kieszeń, tym bardziej że robimy właśnie remont kuchni. No ale czego się nie robi dla dzidziusia [emoji14]

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kurde dziewczyny albo ja do głowy już dostaje i to normalne w III trymestrze albo non stop mam twardy brzuch [emoji848]
Mała mi się rusza, i czasem położy się tak, że ciąży ale to potrafię jeszcze odróżnić [emoji846]

Tak jak w nocy nie mogłam spać to weszłam na wątek gdzie się przedstawiałyśmy i zastanawiam się co się stało z niektórymi dziewczynami - np @klaslaw1987 , @natkape ? Mam nadzieje, że u nich wszystko ok [emoji846][emoji848]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
MB91 ale sprawdzasz twardość brzucha jak leżysz czy chodzisz? Jak chodzisz normalne że będzie twardszy. Musisz się położyć i rozluźnić i będziesz czuła czy macica miękka czy napięta. Tak jak gin sprawdza. Mi zawsze brzuch dotyka czy miękki.
 
Wszystkim chorujacym szybkiego powrotu do zdrowia, odpoczywajcie duzo dziewczyny:).

Pewnie to pytanie juz sie przewineło ale nie wiem ja jak znalezc, na jakie strony warto sie zalogowac z upominkami czy probkami dla niemowlat, po pierwszym porodzie maz tylko wypelnil ankiete niebieskie pudelko, ktore od razu w szpitalu dostalam, potem mialam chyba do roku czasu co chwile tel jak nie o ubezpieczenie to inne oferty. Macie jakies sprawdzone miejsca gdzie warto sie zalogowac dla probek chociazby?
 
Cześć dziewczyny, ja też miałam problem z twardnieniem brzucha i położna mówiła mi żeby wtedy nospe brać, bałam się że to są jakieś skurcze i skraca się szyjka, ale w badaniu wyszło wszystko ok. Zauważyłam natomiast że te twardnienia brzucha są po dłuższym chodzeniu/ wysiłku przy sprzataniu. Teraz tydzień byłam przeziębiona i większość czasu przeleżałam w domu to nie miałam już twardnienia brzucha.
 
Ojejej dziewczyny, to się porobiło...
Też już wróciłam z miasta. Póki co lekarz pediatra zalecił leżenie, odpoczywanie, ni i lekarstwa, jak preventic, paracetamol, wit. C, prospan, diphergan i coś do nosa. Zobaczymy, czy nam pomogą...
Tak slabo się czuję jak nie pamiętam kiedy ostatnio - jakby autobus mnie przejechał... Głowa boli, usta wyschniety, obolaly nos z katarem i moje gardelko... Najchętniej bym sie położyła i trochę się przespala, ale nie ma.takiej opcji z przedszkolakiem w domu, też z katarem.
Zdrówka wam wszystkim ;)
 
reklama
Ojejej dziewczyny, to się porobiło...
Też już wróciłam z miasta. Póki co lekarz pediatra zalecił leżenie, odpoczywanie, ni i lekarstwa, jak preventic, paracetamol, wit. C, prospan, diphergan i coś do nosa. Zobaczymy, czy nam pomogą...
Tak slabo się czuję jak nie pamiętam kiedy ostatnio - jakby autobus mnie przejechał... Głowa boli, usta wyschniety, obolaly nos z katarem i moje gardelko... Najchętniej bym sie położyła i trochę się przespala, ale nie ma.takiej opcji z przedszkolakiem w domu, też z katarem.
Zdrówka wam wszystkim ;)
Ja z moją równolegle praktycznie chorowałyśmy i w najgorszym czasie miała litość dla matki hehe oby i u Was tak było
 
Do góry