reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ehh, choroba rozłożyła mnie na amen. Wysmarkalam dziś i wczoraj chyba że sto litrów. Zużyłam 90 chusteczek. Chyba umrę ;) żeby złych wiadomości było mało - wywaliłam swojego z domu. Nie interesuje go ani dziecko ani ja, liczą się tylko kumple i piwo. Mam dość nerwów przez niego, chce w spokoju urodzić syna i cieszyć się nim a nie użerać się z jakimś chorym egoistą.

3jgxskjosc311c31.png
Cholera... przykro,że w takim momencie:( Ale jak masz poczuć się spokojniej to dobra decyzja!! Choć myślę że chłop się otrzasnie po jakimś czasie i jeszcze będzie prosić i przepraszać.
Ale powiem Ci (może na razie to mało przekonujące),ze ważne,ze masz dzieciątko!!:) ja długo myślałam tylko o tym i nie miało wielkiego znaczenia czy będę samotna matka czy z kimś. Nigdy nie wiadomo jak się życie potoczy, gratuluje odwagi i życzę siły i spokoju bo to dla Was teraz najważniejsze!!!

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Gosika88 przykro to słyszeć :( może się ogarnie ... Ale ty i dzidzia jesteście najważniejsi więc im mniej stresów tym lepiej :*

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ehh, choroba rozłożyła mnie na amen. Wysmarkalam dziś i wczoraj chyba że sto litrów. Zużyłam 90 chusteczek. Chyba umrę ;) żeby złych wiadomości było mało - wywaliłam swojego z domu. Nie interesuje go ani dziecko ani ja, liczą się tylko kumple i piwo. Mam dość nerwów przez niego, chce w spokoju urodzić syna i cieszyć się nim a nie użerać się z jakimś chorym egoistą.

Ojjj ty biedna. Mnie, też rozłożylo. W dodatku córka, po 2-dniach w przedszkolu zaś zostaje ze mną w domku, bo zaś katar i tym razem pewnie ode mnie :hmm: Życzę szybkiego powrotu do zdrowia.

Zaś co chodzi o twoją sytuację w domu, to ciężka sprawa. Najważniejszy jest dla was teraz spokój. Nie dziwię się, że tak postapilas, bo mnie by tez szlag trafił, jakby koledzy i alkohol byli ważniejsi od nas. Pewnie po szoku, jaki mu zafundowałas, ocknie się i przeanalizuje całą sytuację. Mam nadzieję, że prędko wszystko się u was poukłada. A każdy związek - nawet ten najlepszy - przeżywa kryzys.

3jgxskjosc311c31.png
 
Ehh, choroba rozłożyła mnie na amen. Wysmarkalam dziś i wczoraj chyba że sto litrów. Zużyłam 90 chusteczek. Chyba umrę ;) żeby złych wiadomości było mało - wywaliłam swojego z domu. Nie interesuje go ani dziecko ani ja, liczą się tylko kumple i piwo. Mam dość nerwów przez niego, chce w spokoju urodzić syna i cieszyć się nim a nie użerać się z jakimś chorym egoistą.

3jgxskjosc311c31.png
Ja również bardzo wspolczuje i mam nadzieje ze wszystko sie ulozy :)
 
@Gosika88 mnie też rozłożyło na dobre [emoji58] Właśnie herbatę z miodem i cytryną piję, bo jest tragedia :(

Współczuje sytuacji w jakiej się znalazłaś, mam nadzieje, że się wszystko ułoży, i że Twój przejrzy na oczy.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
U nas tez pojawila sie grypa.. Ale narazie moj D ma ja i syn jeszcze nic.. Zbieramy sie do przedszkola..moze dzis pojade do mamy bo w domu mam wszystko zrbione i umre z nudow do13tej a tak to czas zleci :)
Milego dnia:)

Link do: Gosika88 wspolczuje Ci tej trudnej decyzji, ale wiem ze to dziala na facetow z wlasnego doswiadczenia..prosilam, blagalam, grozilam mojemu D ze jak sie nie ogarnie to bedzie zle i nie bral nic do siebie a jak go zostawilam to sie zmienił .. Ale on potrzebowal roku czasu jak syn byl noworodkiem i dalam sobie rade. O tak super się ogarnął ze jest moim narzyczonym i jest super. Jestem szczęśliwa:) wiec Twoj tez napewno zrozumie :) Trzymam kciuki i zycze Ci duzi spokoju :)
 
@Jetkaa to uważaj by Ciebie nie dopadło i synka!

Dzień dobry Kobietki.

Ja miałam straszną noc, a dzisiaj czuje się jeszcze gorzej. Zasmarkana, zakichana, gardło mnie strasznie boli ... [emoji52] A już jakiś czas był spokój. [emoji849]




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@MB91 ja też się źle czuję. Mam te same dolegliwości... Już dzwoniłam do naszego pediatry i jesteśmy wraz z córką umówione na 10.00. Wolę iść, bo już córkę zarazilam. A ostatnio jak mnie chwycilo, to trzymało chyba nawet miesiąc. Może byś się też udała do lekarza, na pewno cosr ci przepisze, że poczujesz sie lepiej ;)
Uważajcie tam mamuśki na siebie.
 
Ja właśnie wróciłam z przychodni, dostałam antybiotyk na 5 dni i się zastanawiam czy nie odwołać jutro wizyty u gina

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
@Brzuszkowa mój D. wczoraj pojechał do przychodni dowiedzieć się co mogę brać, a co nie. Nie chciałam jechać bo mam przeziębienie, a nie grypę a wiesz jak jest w przychodniach [emoji58]

Robię inhalacje, mam tantum verde i Apap... jak nie przejdzie to pojadę.

@Gosika88 jaki antybiotyk dostałaś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry