reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Brzuszkowa mój D. wczoraj pojechał do przychodni dowiedzieć się co mogę brać, a co nie. Nie chciałam jechać bo mam przeziębienie, a nie grypę a wiesz jak jest w przychodniach [emoji58]

Robię inhalacje, mam tantum verde i Apap... jak nie przejdzie to pojadę.

@Gosika88 jaki antybiotyk dostałaś ?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Zinnat

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Hej.
Tylko nas tu nie zarazić;-) a tak poważnie to współczuję kurujcie się u życzę Wam dużo zdrówka.
@Gosika88 też brałam ten antybiotyk w grudniu zarówno lekarz jak i rodzinny tylko go zapisują w ostateczności kobietą w ciąży. Jednakże mi on nie pomógł, walczyłam z kaszlem dwa miesiące. Jeszcze co rano jestem zawalona ale już nie zwracam na to uwagi bo w dzień jest ok.

Wczoraj byłam u ginekologa, zrobił mi tylko badanie ginekologiczne i tętno, na następnej wizycie będą pomiary. Po za tym porozmawiałam z nim i obawach przy porodzie i o tym jak było przy pierwszym i trochę mnie uspokoił. Będzie trzymał rękę na pulsie i nie pozwoli żeby mi stucznie wywołać, daje mi 4 dni po terminie i wtedy rozważymy cesarkę no i mam dzwonić jak się zacznie to przybędzie lub da wytyczne innym lekarzom że mają go o wszystkim informować. Także trochę się uspokoiłam, bo ostatnio mnie to męczyło.




Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja właśnie jadę na zastrzyk Rophylacu 300 i muszę później wrócić do domu ponad godzinę pociągiem. Czy któraś z Was się po tym źle czuła?

Napisane na KIW-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej.
Tylko nas tu nie zarazić;-) a tak poważnie to współczuję kurujcie się u życzę Wam dużo zdrówka.
@Gosika88 też brałam ten antybiotyk w grudniu zarówno lekarz jak i rodzinny tylko go zapisują w ostateczności kobietą w ciąży. Jednakże mi on nie pomógł, walczyłam z kaszlem dwa miesiące. Jeszcze co rano jestem zawalona ale już nie zwracam na to uwagi bo w dzień jest ok.

Wczoraj byłam u ginekologa, zrobił mi tylko badanie ginekologiczne i tętno, na następnej wizycie będą pomiary. Po za tym porozmawiałam z nim i obawach przy porodzie i o tym jak było przy pierwszym i trochę mnie uspokoił. Będzie trzymał rękę na pulsie i nie pozwoli żeby mi stucznie wywołać, daje mi 4 dni po terminie i wtedy rozważymy cesarkę no i mam dzwonić jak się zacznie to przybędzie lub da wytyczne innym lekarzom że mają go o wszystkim informować. Także trochę się uspokoiłam, bo ostatnio mnie to męczyło.




Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam tak zawalone zatoki, że nie mogę spać w dzień i w nocy. Czasem zatka mi się jedną dziurka a druga odetka to wtedy korzystam z okazji i ucinam komara. Mam nadZieje, że mi ten antybiotyk pomoże, bo idzie się wykończyć

3jgxskjosc311c31.png
 
Ale nas tu wybiło. Ja już 2tydzień straszna grypa, która teraz kończy się zatokami. Jest dużo lepiej, ale nadal dokucza straszne osłabienie, po południu ledwo żyję, a prawie nic nie robię.
Także dużo leżcie i jak się da śpijcie, ile wlezie. Ja 4doby praktycznie bez snu miałam.
 
Ale goraco w autobusie .Dobrze ze chociaz siedzimy z mlodym .Wracamy z przedszkola a pogoda cudna.Tylko szkoda ze rano taka nie jest .Ale nie narzekam .Jak przyjde to okna na osciez otworze bo to powietrze jest swieze az chce sie zyc
 
reklama
Do góry