reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jeny ja tu psychicznie wysiądę ... Czekam na wizytę i nie dość że wszystkie ciężarne na jedną godzinę to pomiędzy ciężarnymi inne pacjentki ze złymi wynikami są przyjmowane teraz lekarz sobie wyszedł na oddział nie wiem czy do porodu czy do czego ... Jeszcze przede mną dziewczyna chyba dzidziusia straciła ... W 27 tygodniu [emoji33][emoji22] już mi się ryczeć chce

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeny ja tu psychicznie wysiądę ... Czekam na wizytę i nie dość że wszystkie ciężarne na jedną godzinę to pomiędzy ciężarnymi inne pacjentki ze złymi wynikami są przyjmowane teraz lekarz sobie wyszedł na oddział nie wiem czy do porodu czy do czego ... Jeszcze przede mną dziewczyna chyba dzidziusia straciła ... W 27 tygodniu [emoji33][emoji22] już mi się ryczeć chce

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
To straszne w szpitalach mozna sie duzo rzeczy naogladac
 
Az za duzo.. Gdy ja bylam w szpitalu na poczatku ciazy dziewczyna z mojego pokoju praktycznie urodzila w lazience w 20 tc *_* :(

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam na 14 marca *-* Dzwoniła do was może położna? Wczoraj dzwoniła do mnie i umawiała się na wizytę do ośrodka zdrowia. Zaznaczając bym zabrała kartę ciąży *-*
U mnie to ja dzwoniłam do poloznej,która mnie poinformowała że przed porodem nie ma sensu się widzieć... więc chrzanie taka opiekę i bez niej się obędzie:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
No coz zajrze do niej w przyszlym tygodniu i dowiem sie co i jak xD

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No mozna sie niezle przestraszyc... Ja przez cala ciaze balam sie ze nie dotrwam do 27 tc bo od tego tygodnia u nas w szpitalu dziecko ratuja

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niestety nie. Lekarze nie zauwazyli ze pod lozyskiem jest krwiak ktory pekl i dziecko urodzilo sie martwe z braku tlenu :(

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry