reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
No coz ja tez nie placze z tego powodu ze sie nie odzywa. Mimo ze mieszkamy w jednym podworku... XD moj maz stwierdzil zeby ja olac. Skoro ma jakies zyciowe problemy i ma jakies zale to nie ma co sie przejmowac... Ja wole miec cc *_* uwazam ja za bezpieczniejsza opcje mimo wszystko. Moja pierwsza corka urodzila sie z niedotlenieniem i az strachpomyslec co by bylo gdyby mi nie zrobili cc *_*

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja na swoją teściowa nie narzekam, bardzo nam pomaga tak jak i moi rodzice zresztą. Przwd jej wyjazdem trochę podnosiła mi ciśnienie bo ja mam pedantyczne skłonności, ona wręcz przeciwnie :) ale teraz jak była dwa tygodnie to wyluzowalam. Mój mały fajnie na nią reagował, ciągle się wiercił jak ja słyszał, bo ona ma dość donośny głos ;) aż brzuch przybierał różne kształty. Teraz idę do lotto bo mój zdrapal 77 zł więc muszę je wykorzystać hehe i lecę do fryzjera.

3jgxskjosc311c31.png
 
Jak bede rodzic to bedzie 4lata roznicy miedzy porodami i gin mowil ze moge rodzic ale ja sie balam, ale teraz chce spróbować .wiadomo ze na moj poród naturalny będą patrzec ostrożniej jak beda wiedzieć ze mialam Cc. A moj gin ktory prowadził mi 1ciaze i wykonal cc teraz tez mi prowadzi ciazw i będzie przy porodzie wiec jedno slowo a wykona cc. :) a ja wole spróbować:) zobaczymy co będzie jak zacznal się skurcze:) moze od razu zażądam Cc hehe:)
 
No coz moja ma pewne odchyly xD a jak sie obrazi jest strasznie wredna... Mieszkalam z nia 4 lata pod jednym dachem i nie wspominam wojenek z nia milo.

To najlepiej wydane pieniadze *_* nie ma to jak 2 godzinki u fryzjera :)

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jak bede rodzic to bedzie 4lata roznicy miedzy porodami i gin mowil ze moge rodzic ale ja sie balam, ale teraz chce spróbować .wiadomo ze na moj poród naturalny będą patrzec ostrożniej jak beda wiedzieć ze mialam Cc. A moj gin ktory prowadził mi 1ciaze i wykonal cc teraz tez mi prowadzi ciazw i będzie przy porodzie wiec jedno slowo a wykona cc. :) a ja wole spróbować:) zobaczymy co będzie jak zacznal się skurcze:) moze od razu zażądam Cc hehe:)
No coz ja tych boli milo nie wspominam a jak twierdzila wtedy polozna mnie dopiero pobolewalo xD ja mam wade wzroku dosc duza, wczesniejsze cc i lozysko przodujace wiec pewnie mala szansa na sn *_*

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie szara codziennosc, gratuluje wizyt i widoku maluszkow, tez chce juz swojego zobaczyc,:)Jetka tez zdecydowalam sie na snsn i wlasnie mase pytan do mojego gin. Zeby mi wszystko potlumaczyl, chce mu powiedziec o moich obawach nt. Wlasnie ewentualnego noedotlenia, czy po kilku godz braku postepy bedzie wszystko monitorowal tak bym nie zalowala tej decyzji, ze wierze ze w razie co w odpowiednim czasie podejmoe decyzje ze lepsza cc dla mnie, bo ciagle tak mysle ze w kazdej chwili mam prawo zmienic zdanie, ja odstep 2,5 roku od poprzedniej cc.
A tak z innej beczko narazie od tygodnia tak snuje sie po domu i patrze co tu zmnienic, wymyslilam ze w pokoiku gdzie bedzie na codzien przebywac maluszek musze dokupic turkusowe za slonki i dodatki bo jest bialo szaro, mama moja zafascynowala sie chyba tym ze nie dlugo malenstwo juz bedzie i robi mi ina szydelku pufy z uszami dywaniki dwa i literki z imirniem ma uszyc, no zobaczymy, ale piekne pokazala mi wczoraj na pinterest, a ja haftuje butki z niebieskimi sznurowkami, bo Zuzi zrobilam z rozowymi, imie juz wybtane ale na koncu wyszyje:) :)
Pozdrawiam i juz ciesze sie ze za kilka dni poprawa pogody, a z nia pewnie nowa energia
 
reklama
Do góry