reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Jeszcze sobie tak myśle że z tą waga różne bywa bo mi lekarz w szpitalu przy pierwszej córce pomylił się na wadze prawie kilogram jak robił mi USG przed porodem.
Mi jak robili przed porodem usg to na pierwszym bylo 3700 pozniej 4100 a na koncu 4300 xD wiec co lekarz to inna waga :)

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas przy porodzie duża rozbieżność wyszła bo miało być 3700 a synek 4200 sie urodził.

Ja wizytuje jutro ... Ale mi się nie chce w ten mróz tam czlapac [emoji14]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi tez nie chce sie zabardzo wierzyc w ta wage zobacze jeszcze bo w czwartek mam trzecie genetyczne ale lekarz caly czas mi mowi ze dziecko jest wieksze
 
W 33 tygodniu waga powinna byc kolo chyba 2 kg *_* maks do 2,2 kg. Moze dziecko bedzie duze :) Moja znajoma niedawno urodzila prawie 5 kg chlopca i to sn *_*

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapytam go na tym badaniu jakie jest dlugie i ile wazy. Przeszukalam juz internet i tu kobiety niektore pisza ze mialy taka wage swoich dzieci w tych tygodniach ale ja nie wierze w to ze ja takie moge miec az sie boje:eek:
 
Jeśli już 33 TC to może być i taka waga. Teraz dziecko przybiera 100-200 g tygodniowo, zostało ci 6-7 tygodni czyli wyszłoby dziecko koło 4,5 kg. Bywa często taka waga.
 
reklama
Do góry