reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U nas w szpitalu trzeba mieć dosłownie wszystko *-* Nic ci nie dadzą, więc naszykowałam mega dużą torbę *-*
i tak ją poukładałam, żeby coś w niej te położne znalazły bo ostatnio to tak mi przegrzebały i jęczały, że nic znaleźć nie mogą *-*
 
reklama
Marida a czego u ciebie w torbie szukała położna ? [emoji33] U nas dają ciuszki dla maluszków bo jakbyś przyniosła swoje to nie oddają. Mają szpitalna pralnie i nikt by nie pilnował co jest czyje.

Kupiłam w Lidlu poduszkę rogala, sukienkę, i topy do karmienia, chciałam jeszcze pieluszki muslinowe ale kolory mnie nie przekonały a wzór ze sloniem odrzuca :( jakoś mam awersję do słoni i hipciow ... A materiał pościeli jakiś taki sztywny mi się wydał :/ z resztą mam po synku a synek dostanie większe lozko niedługo to i pościel wymienimy na większą. Jeszcze muszę przymierzyć tą sukienkę bo coś czuję że 42 to będzie przyciasnawe [emoji6]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom
 
Marida a czego u ciebie w torbie szukała położna ? [emoji33] U nas dają ciuszki dla maluszków bo jakbyś przyniosła swoje to nie oddają. Mają szpitalna pralnie i nikt by nie pilnował co jest czyje.

Kupiłam w Lidlu poduszkę rogala, sukienkę, i topy do karmienia, chciałam jeszcze pieluszki muslinowe ale kolory mnie nie przekonały a wzór ze sloniem odrzuca :( jakoś mam awersję do słoni i hipciow ... A materiał pościeli jakiś taki sztywny mi się wydał :/ z resztą mam po synku a synek dostanie większe lozko niedługo to i pościel wymienimy na większą. Jeszcze muszę przymierzyć tą sukienkę bo coś czuję że 42 to będzie przyciasnawe [emoji6]

Napisane na Moto G (5S) w aplikacji Forum BabyBoom

Jak byłam po cc to ona ubierała dziecko więc przegrzebała mi całą torbę w poszukiwaniu rzeczy dla dziecka xD Jęcząc że mam straszny bałagan - bo w 5 minut musiałam się spakować więc em... wrzucałam swoje rzeczy jak leci xD
 
Jejjjj.... Wy kochane i tak jesteście w lepszej sytuacji [emoji28] Ja nie mam praktycznie nic ... [emoji849] Napomknęłam mojemu, że już czas powoli robić zakupy Heh a on mi na to „kochanie mamy jeszcze czas. Pod koniec marca pojedziemy i kupimy wszystko” [emoji849] Myślałam, że walnę jak to usłyszałam [emoji28] No ale nic ... nie skomentowałam - zamiast tego zrobiłam listy już, wydrukowałam je ... i gdyby (tfu tfu odpukać !) przyszło mi wcześniej rodzic albo coś to nie ma zlituj - dostanie listy w rączkę i koniec - niech ogarnia [emoji3] Prać umie - prasować umie, poradzi sobie.
Ja jedynie pojadę na zakupy w sobotę i kupię już podkłady i wszystkie rzeczy do szpitala, by spakować torbę dla siebie i małej.



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzień dobry wszystkim :) Ja już po badaniach tsh, po drodze wpadłam do lidla, kupiłam dla siebie sukienkę , dla małej spodenki i prześcieradło do łóżeczka. Troszkę inaczej wszystko wygląda w gazetce, inaczej na żywo. Materiał spodenek bardzo fajny, mięciutkie i takie lekkie, idealne na cieplejsze dni, prześcieradło też ok.
Jak sukienka? Bo ja chciałam ta dżinsowa ładnie się układa? :)

Napisane na WAS-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U nas w szpitalu tez daja ciuszki, bo jak masz swoje to ich sie nie odzyska:\ u nas dla dzidzi trzeba miec tylko kilka pampersow i chusteczki i tyle... Nic wiecej :)
 
Ja podkłady pampersy itp wszystko przez neta zamówiłam - bo jak sobie podliczyłam ceny z rossmana i apteki internetowej to wyszła mi różnica 100 zl *-* Przywieźli na miejsce i nie musiałam łazić i taszczyć ;)
 
reklama
Hej dziewczyny :)
Lecę zaraz do lidla tez :p
Jeżeli chodzi o mojego faceta to mam wrażenie ze mówimy o jednym :p
Moj M jak mu powiedziałam ze musimy iść na zakupy to przytaknął i powiedział ze oczywiście no i to tyle :p dalej nie byliśmy na zakupach a do tego denerwuje mnie ze np. Łóżeczko zamawiała moja teściowa i jest u niej i jak chciałam żeby już dała ze w marcu chce poukładać w pokoju wszystko na gotowo i mieć chociaż jeden miesiąc spokoju i czekania to ona do mnie ze jeszcze mamy czas ze jak pójdę do szpitala to moj M poskłada ... i wrócę i na dzień dobry będę wrzeszczeć bo nie będzie tak jak ja to chce na 100% .. :/ masakra jakaś


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry