reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

My dziś mamy wizytę rodzinna, jedzie z nami teściowa [emoji14]

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Hej. Ja nadal też w polu jeszcze nie myślę o pakowaniu, narazie to dwa dni po oknach latałam dzisiaj pewnie ochrzan dostanę od mojego męża. Też czekam za komoda już miesiąc a we wtorek jedziemy po przewijak z komodą i zamówię łóżeczko dostawne, któraś z Was też chciała je kupić i chcialabym wiedzieć czy zadowolona jest?

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Też czekam za komoda już miesiąc a we wtorek jedziemy po przewijak z komodą i zamówię łóżeczko dostawne, któraś z Was też chciała je kupić i chcialabym wiedzieć czy zadowolona jest?

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom

Ja bede miala tylko dostawne na poczatku (Chicco next2me) plus baby pod (sleepyhead albo purflo). Jakie macie opinie na temat takiego lozeczka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny, ja po całym dniu jeżdżenia, latania i sprzątania wreszcie sobie usiadłam. Teraz to mała sie wierci i dobrze, bo cały dzień byłam w ruchu i jej tak mocno nie wyczuwałam..

Też byłam na zakupach w Lidlu i z krótkiej listy powstały wielkie zakupy. Przy kasie aż się za głowę chwycilam. Pokupilam coś dla malej i dla mnie. Nie rzuciłam się szczerze za bardzo na ciuszki, bo mam jeszcze wszystko po starszej córce. Muszę je sobie przejrzeć i potem dokupie, co nedzie brakować. Zdecydowałam się jednak na 2pak stanikow, bo do karmienia są lepsze, a te usztywniane jakoś mi dziwnie leżą... Sama też nie wiem ile będę karmić i czy w ogóle, bo przy pierwszej po cc miałam trochę z tym problem...
Byłam też aż w Czechach na zakupach. Więc część punktów z mojej bardzo długiej listy można odhaczyc :D

Dziewczyny, trochę mnie zszokowalyscie jak daleko są wasze przygotowania. Poprane, poprasowane, spakowane. Gotowe do porodu... A ja jeszcze w lesie.... Ale może macie termin na początek maja, a ja na koniec, więc jeszcze aż tak się nie spieszę :)
Praniem, prasowaniem zajmę się w marcu. W planie jeszcze mamy malowanie sypialni, no ale to dopiero chyba w kwietniu jak będą cieplejsze dni:p
Póki co robię drobne zakupy i wkładam do pojemnika, bo nie mam jeszcze przeswietlonej szafy...
 
Ja bede miala tylko dostawne na poczatku (Chicco next2me) plus baby pod (sleepyhead albo purflo). Jakie macie opinie na temat takiego lozeczka?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Masz fotki bo nie wiem jakie to.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też tyle co przyjechałam do domku. Byliśmy nad morzem na spacerze z mamą i bratem, a potem pojechaliśmy jeszcze do Experymentu w Gdyni i tam młody szalał przez kilka godzinek.
Kurczę zjadłam kolacje i znowu odzywa się żołądek. Czy któraś z Was też tak ma? Mnie tak nieznośnie kłuje .... [emoji25] A już myślałam, że mam to za sobą [emoji34]

U niektórych z Was faktycznie przygotowania pełną parą [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
My wróciliśmy z wizytą. Gin nie pozwolił teściowej zobaczyć małego [emoji14] waży 1670 gram czyli poniżej normy . Mam iść do lekarza rodzinnego z moimi dusznościami i wydrukować sobie kartę ilości ruchów płodu i zapisywać rano, po południu i wieczorem.

3jgxskjosc311c31.png
 
Do góry