reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ahahaha ja też czekam na komodę ;) Na razie trzymam ubranka w pudełkach i tak to mnie strasznie denerwuje *-* Tak to jest jak się zamawia u znajomego *-*
 
reklama
Ja ze względu, że miałam małe przygody na początku ciąży ze szpitalem, wole spakować się wcześniej ;)
 
Link do: marida ja zamowilam ze sklepu meblowego więc się nie martw:) a zamowilam taka duza przesowna na cala sciane bo chce taka duza szafe 1 a nie np5malych.. I jestem zla bo bym juz prala...
A ja nie mam nic zrobione ani prane ani nic.. Bo gdybym wiedziała ze tak beda zwlekac pojechała bym do innego sklepu...
Link do: Katherine zs mi tez bardzo duzo brakuje od wozka zaczynajac po pampersy...:\ ale ciuszki mam więc chociaz tyle.. Jedyne co do gadżety. I przybory..
 
Ja stwierdziłam, że jak nie zdarzę wyprać wszystko to mąż będzie łapać za żelazko i pralkę bo on uparł się na tego znajomego ;) Więc zero stresu ! xD
 
Mnie wlasnie lapie stres ze nie zdążę, ze mam malo czasu.. A to 28t dopiero nie wiem czemu tak mam:\ w 1 ciazy na spokojnie robilam wszystko:\ a teraz? Juz bym sie pakowala i szla do szpitala hehe
Na mojego D nie moge liczyc ze mi pomoze z ciuszkami.. Jedyne co to na mame moge liczyc w razie czego... Ale jednak jak zrobie sobie po swojemu jest inaczej:)
 
Mnie wlasnie lapie stres ze nie zdążę, ze mam malo czasu.. A to 28t dopiero nie wiem czemu tak mam:\ w 1 ciazy na spokojnie robilam wszystko:\ a teraz? Juz bym sie pakowala i szla do szpitala hehe
Na mojego D nie moge liczyc ze mi pomoze z ciuszkami.. Jedyne co to na mame moge liczyc w razie czego... Ale jednak jak zrobie sobie po swojemu jest inaczej:)

Spokojnie mamy jeszcze ponad 2 miesiące! Nie ma co zakładać, że urodzimy wcześniej *-* Jak będziesz w szpitalu, to w końcu reszta domowników będą skakać na jednej nodze, by wszystko było gotowe na wasz powrót do domku.... Ja tak miałam za pierwszym razem ;) Pod koniec ciąży to nawet mi mój mąż okna mył i firanki zmieniał, żebym się nie przemęczała ;) I powiem wam, że wyszło mu to lepiej i dokładniej niż, gdybym ja to zrobiła *-*
 
Ja też myślałam,że będę pierwsza z torba spakowana... bierzecie ciuszki dla dziecka? Ja chyba dopiero poproszę by mój przywiózł na wypis. Nie chce bakterii przynosić że szpitala i żeby zniknęły w praniu.
Ja mam od ponad miesiąca szafę Ale co z tego jak pokoik od 8 mies w remoncie. Mój zawsze ma czas i luz
.. Tylko że on na pewno niczego nie poprasuje.. wrzuci może do pralki wszystko na raz, nasze z dziecka ubraniami, białe z czarnymi i potem powie że wszystko ok. A ja zawsze zła bo nie lubię do ostatniej chwili nie wiedzieć czy zdążę...
Jak nie byłabym w ciąży wszystko byłoby gotowa w tydzień. Taki mały pokoik zrobilahym w 3 dni!!!
Także jesteście wbrew pozorom bardziej przygotowane:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ja też myślałam,że będę pierwsza z torba spakowana... bierzecie ciuszki dla dziecka? Ja chyba dopiero poproszę by mój przywiózł na wypis. Nie chce bakterii przynosić że szpitala i żeby zniknęły w praniu.
Ja mam od ponad miesiąca szafę Ale co z tego jak pokoik od 8 mies w remoncie. Mój zawsze ma czas i luz
.. Tylko że on na pewno niczego nie poprasuje.. wrzuci może do pralki wszystko na raz, nasze z dziecka ubraniami, białe z czarnymi i potem powie że wszystko ok. A ja zawsze zła bo nie lubię do ostatniej chwili nie wiedzieć czy zdążę...
Jak nie byłabym w ciąży wszystko byłoby gotowa w tydzień. Taki mały pokoik zrobilahym w 3 dni!!!
Także jesteście wbrew pozorom bardziej przygotowane:)

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Ja mojemu D naszykuje 2 komplety 2 rozne rozmiary :) i będą czekac w szafie, jak przyjdzie dzien wypisu wezmie je:) ehh z tymi facetami :) maja czas a pozniej my musimy biegac i ogarniac wszystko;)
Moj jest mechanikiem i tez ma czas zeby zrobic moje auto choc duzo nie ma:) mowi tylko kotek bo klocki sie koncza, albo pompa sie konczy itp i tylko mowi:) ale jak ktos przyjdzie da mu auto raz dwa robi komus a ja czekam pol roku na wymianę zarowki:)
 
Do góry