reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzień dobry [emoji4]
U mnie też kolejny szary i ponury dzień...
Siedzę z psiakiem przed tv i myślę co by tu zrobić żeby się nie narobić [emoji4]

 
reklama
Cześć dziewczyny;) a mnie czeka pracowity dzien:) moj jedzie po moja mame i myjemy okna dom firanki szafy itp:) i gotuje dzos lasagne:) mmm

Nie ma to jak sie obudzić przez tesciowa.. Masakra spie nago a ta po pokoju chodzi!! Wrrr!!
 
Cześć dziewczyny;) a mnie czeka pracowity dzien:) moj jedzie po moja mame i myjemy okna dom firanki szafy itp:) i gotuje dzos lasagne:) mmm

Nie ma to jak sie obudzić przez tesciowa.. Masakra spie nago a ta po pokoju chodzi!! Wrrr!!
Mmm lasagne zjadła bym uwielbiam w każdej odsłonie

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dzien dobry
ja juz po zakupach w Lidlu, jak ja lubie chodzic do sklepu z rana, wszystko jest, prawie sama w sklepie, bezdzieci :)
teraz przerwa na herbatke i zabieram sie do szycia ;) nie wim jak mi to pojdzie, bo zazwyczaj tylko guziki przyszywalam, ale musze skrocic corce spodnice bo ma jutro byc przebrana za cyganke :) i cos jeszcze pokombinowac zeby to dobrze wyszlo...
a na jaselka ma byc dziewczynka z zapalkami, to dopiero wyzwanie dla mamy ;)
na obiad dzis ogorkowa :)
milego dnia
 
A ja widziałam swoją dzidzię (znowu ułożenie pośladkowe, więc jeszcze nie wiem kto się tam kryje) [emoji3] - mam za to ładne selfie [emoji5]
Z dzidzią ok, ale ja właśnie zawiozłam wymaz na posiew i mam jeszcze problem z nerkami [emoji53]
1511952429-769d6f7517624f13-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja widziałam swoją dzidzię (znowu ułożenie pośladkowe, więc jeszcze nie wiem kto się tam kryje) [emoji3] - mam za to ładne selfie [emoji5]
Z dzidzią ok, ale ja właśnie zawiozłam wymaz na posiew i mam jeszcze problem z nerkami [emoji53]
1511952429-769d6f7517624f13-aaaaaa.jpeg




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


A który tydzień? :) super, ze z dzidziusiem wszystko ok :-)
Jestem tutaj nowa :) to mój pierwszy post i mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć, bo już są setki stron postów :D większość udało mi się już przeczytać :-)

Dużo z Was wie już kto się kryje w brzuchu? :-)
 
A który tydzień? :) super, ze z dzidziusiem wszystko ok :-)
Jestem tutaj nowa :) to mój pierwszy post i mam nadzieję, że uda mi się odnaleźć, bo już są setki stron postów :D większość udało mi się już przeczytać :-)

Dużo z Was wie już kto się kryje w brzuchu? :-)
Witamy :)
Na kiedy masz termin? Który to tydzien? :)
Ja się wylamie, bo my nie chcemy znac płci :)

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry