reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja czekam z zakupami do potwierdzenia plci. Jak rzeczywiscie chlopak to musze pokupowac ubranka, kocyki itp. Jak dziewczynka to wszystko mam. Za to musze kasi za lozkiem sie rozejrzec.
Też poczekam gin mówił że w grudniu a mam 20 wizytę potwierdzi czy na pewno dziewczynka [emoji66]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Może powinnam uściślić, pisałam o drugim porodzie. Pierwszy był koszmarem. Mimo, że drugi bolał bardziej, skurcze były silniejsze, akcja szybsza i dziecko większe, to ten drugi był taki jak trzeba.

W pierwszym było wszystko to, czego się nie chce, podanie oksytocyny, skurcze parte 3 godziny, chwyt kristellera, lewatywa, golenie, nacięcie, szycie, koszmarna porodówka jak dla krów, spadłam z fotela, okropna obsługa, bolesne badania...

Jedna kobieta, skrajnie rożne doświadczenia.
 
Też poczekam gin mówił że w grudniu a mam 20 wizytę potwierdzi czy na pewno dziewczynka [emoji66]

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja też czekam, bo Wy to przynajmniej wiecie kogo nosicie w jakimś tam % a ja nie [emoji14] Zasłaniała pępowina i nic nie szło podejrzeć Hihi.
Ale puki co rozglądam się i orientuje w takich bardziej gadżetach jak Np. Podgrzewacz, niania etc.
Ja ogólnie nie jestem zwolenniczką różowego i błękitnego dlatego postawie na neutralne kolorki :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też czekam, bo Wy to przynajmniej wiecie kogo nosicie w jakimś tam % a ja nie [emoji14] Zasłaniała pępowina i nic nie szło podejrzeć Hihi.
Ale puki co rozglądam się i orientuje w takich bardziej gadżetach jak Np. Podgrzewacz, niania etc.
Ja ogólnie nie jestem zwolenniczką różowego i błękitnego dlatego postawie na neutralne kolorki :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja synka też nie ubieralam na niebiesko miał jakieś elementy gdzie niegdzie ale też żółte białe itp podoba mi się bardzo połączenie szarego z kolorami

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Może powinnam uściślić, pisałam o drugim porodzie. Pierwszy był koszmarem. Mimo, że drugi bolał bardziej, skurcze były silniejsze, akcja szybsza i dziecko większe, to ten drugi był taki jak trzeba.

W pierwszym było wszystko to, czego się nie chce, podanie oksytocyny, skurcze parte 3 godziny, chwyt kristellera, lewatywa, golenie, nacięcie, szycie, koszmarna porodówka jak dla krów, spadłam z fotela, okropna obsługa, bolesne badania...

Jedna kobieta, skrajnie rożne doświadczenia.
A ja myślałam, że nacięcie, szycie i lewatywa to standard [emoji12] wszystko to miałam plus oksytocyna bo wody odeszły w nocy, a skurczy nie było [emoji53]

Ja też czekam, bo Wy to przynajmniej wiecie kogo nosicie w jakimś tam % a ja nie [emoji14] Zasłaniała pępowina i nic nie szło podejrzeć Hihi.
Ale puki co rozglądam się i orientuje w takich bardziej gadżetach jak Np. Podgrzewacz, niania etc.
Ja ogólnie nie jestem zwolenniczką różowego i błękitnego dlatego postawie na neutralne kolorki :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom


Ja też nie wiem kogo noszę w brzuszku.. ale wszyscy mówią mi, że chłopak i zaczęłam w to wierzyć[emoji12]
Mój syn ma mało niebieskich rzeczy ja lubię szarości [emoji6] siostra urodzi córeczkę w kwietniu i też jakoś na róż się u niej nie zanosi bo średnio lubi ten kolor [emoji6]
Kiedy masz wizytę? Ja dopiero 14.12 wtedy będzie równo 20 tydzień

Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Też miałam oksytocyne bo wody mi odeszły a jak przyjechałam do szpitala to mi skurcze przeszły nacięcie szycie lewatywa golenie tylko poprawiła bo ogolilam się przed porodem jakoś w lusterku.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez jeszcze nie wiem bo gin nie chce zdradzic bo dla niego za wczesnie:\ ale mysle ze jakpojde na 4 d to cos zobaczymy:) a jak nie to bedzie prezent na gwiazdke:)
 
reklama
A ja myślałam, że nacięcie, szycie i lewatywa to standard [emoji12] wszystko to miałam plus oksytocyna bo wody odeszły w nocy, a skurczy nie było [emoji53]




Ja też nie wiem kogo noszę w brzuszku.. ale wszyscy mówią mi, że chłopak i zaczęłam w to wierzyć[emoji12]
Mój syn ma mało niebieskich rzeczy ja lubię szarości [emoji6] siostra urodzi córeczkę w kwietniu i też jakoś na róż się u niej nie zanosi bo średnio lubi ten kolor [emoji6]
Kiedy masz wizytę? Ja dopiero 14.12 wtedy będzie równo 20 tydzień

Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png

Ja miałam teraz 21.11 bo u mnie co rusz był inny tc. I finalnie w końcu stanęło, że mam 13t6d. Termin porodu finalnie 26.05 a kolejną wizytę mam 18.12 ale szczerze jak już pisałam nie wiem czy dotrwam tak długo w niepewności [emoji14]

Z tą wiarą to u mnie jest tak, że mi moje przyjaciółki, mama i nawet mój D mówią, że będzie dziewczynka [emoji2] I tak samo jak Ty powoli wkrętka weszła .... już gadam do brzuszka na „madame” Hihi [emoji23] [emoji3]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry