reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Uważaj bo u nas panuje jelitówka..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
Jej, nawet mnie nie strasz... Mnie mdli z rana od początku ciąży, ale bliskie spotkanie z toaletą miałam pierwszy raz...

My chcemy chodzić do szkoły rodzenia, tylko jeszcze muszę pomyśleć gdzie. A co do porodu, to już zapowiedziała mojemu, że razem to zrobiliśmy to razem będziemy na porodówce [emoji16] ale wiem, że sam z siebie też chce być

oar8csqvs04uqtsh.png
 
reklama
Uważaj bo u nas panuje jelitówka..


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
Ja się wczoraj zastanawiałam czy to nie jakaś grypa tak mnie wzięło masakra rano bolał mnie brzuch ale puki co jest spokój więc chyba jednak zwykle ciążowe zyganko

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A co do bólu ja miałam straszne bóle krzyżowe co 5min i co 3 min od piątku godziny 14:00 do soboty do ok. 22 nie mogłam spać byłam wykończona ani tens a nie gaz rozweselający i leki przeciwbólowe nie działały na to ból w skali od 1 do 10 to 20 taki przeszywające bóle, straszne a sam poród to ból już był mało dla mnie wyczuwalny nawet masowanie szyjki i szycia nie czułam to już był pikuś.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pamiętam że jak mnie zszywali to się trzeslam nie mogłam tego opanować pielęgniarka pytała czy mi zimno mówiłam że nie bo było mi ok ale nie mogłam przestać drżec.

Napisane na D2203 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj.mial byc przy pierwszym porodzie, chodzilismy razem na szkole rodzenia. Ale jak mialam w domu tegularne skurcze I bole krzyza przy ktorych plakalam bi tak bolalo yo g mial tak przerazona mine ze zdecydowalam ze rodze sama. Chyba ze trafilaby mi sie jakas chamska polozna to mialam po niego zadzwonic I by przysEdl. Polozna trafila mi sie najlepsza, znalysmy sie ze szkoly rodzenia. BardO mi pomogla. A meza ze nie bylo to sie ciesE bo mala byla iwinieta pepowina I cofala sie w kanale rodnym. I polozna juz sie denerwowala, lekarz rozwazal cc. Ja wiedzialam ze musze urodzic a g by tylko niepotrzebnie sie denerwowal. Przy drugim wiadomo bylo ze bedzie cc wiec nie bylo tematu. A teraz nawet jeszcze o tym nie rozmawialismy. Chyba bedzie tak jak za pierwszym razem czyli bedzie czekal pod tel jakbym go potrzebiwala.
 
Jej, nawet mnie nie strasz... Mnie mdli z rana od początku ciąży, ale bliskie spotkanie z toaletą miałam pierwszy raz...

My chcemy chodzić do szkoły rodzenia, tylko jeszcze muszę pomyśleć gdzie. A co do porodu, to już zapowiedziała mojemu, że razem to zrobiliśmy to razem będziemy na porodówce [emoji16] ale wiem, że sam z siebie też chce być

oar8csqvs04uqtsh.png

Mój syn coś już załapał ale na szczęście przeszedł łagodnie bo dostaje profilaktycznie Probiotyk z racji alergii i on fajnie działa przy jelitówkach. We wtorek wymiotował 5 razy a wczoraj 2 razy biegunka No i dzisiaj cisza.. tylko mało mi je [emoji53] wiec może profilaktycznie kup sobie jakiś Probiotyk albo jogurt naturalny [emoji6] ogórki kiszone też dobrze robią.
Co do szkoły rodzenia to polecam Ci Magdamed ( ma konto na FB). Bardzo fajne są z nią zajęcia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
Moja mama jak zdąży dojechać (moje rodzinne miasto jest 400km od 3city) to też już zapowiedziała, że chce być przy wszystkim[emoji28]
Hihi pytanie czy zdąży[emoji39]

Dlaczego Twoja mama za pierwszym razem płakała? [emoji3]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Bo rok wczesniej ona rodzila i wie co przezywam ze boli i wogole wiesz coreczka mamusi hehe i ona bardziej to przeżywała niz ja:) i dlatego wiem ze ona nie da rade bo wolala by mnie uchronić przed bolem jak kazda matka a w tej sytuacji sie nie da:)
 
@basia89 jakiś słaby technicznie ten Twój mężczyzna :-D;-) ;)

Nie wyobrażam sobie, żeby TZ nie było ze mną przy porodzie, czułabym się samotna i bezradna. Jego obecność daje mi poczucie bezpieczeństwa, były momenty, że słyszałam tylko jego głos. Oczywiście też mnie wkurzył, ja w strachu i bólu a ten się cieszy, bo się W KOŃCU rodzi, banan nie schodził mu z twarzy. Jak mnie to wkurzało! A teraz jak wspominam to połowy nie pamięta z emocji.

Szpital wybraliśmy razem, świadomie, byliśmy wcześniej obejrzeć, poznać, porozmawiać. Nikt w czasie porodu niczego nie narzucał, położna podążała za mną, proponowała pewne rozwiązania, TZ przeciął pępowinę (musiał iść prosto między moje nogi, bo pępowina była za krótka :szok:), nie odstępował dziecka na krok gdy się urodziło, zostaliśmy razem w troje na sali po porodzie gapiąc się na nasz cud. Na czas parcia położna zaproponowała, żeby usiadł z boku na kanapie, ale tym razem ma być przy mnie, choćby za głową, nie ma taryfy ulgowej.
 
Mój syn coś już załapał ale na szczęście przeszedł łagodnie bo dostaje profilaktycznie Probiotyk z racji alergii i on fajnie działa przy jelitówkach. We wtorek wymiotował 5 razy a wczoraj 2 razy biegunka No i dzisiaj cisza.. tylko mało mi je [emoji53] wiec może profilaktycznie kup sobie jakiś Probiotyk albo jogurt naturalny [emoji6] ogórki kiszone też dobrze robią.
Co do szkoły rodzenia to polecam Ci Magdamed ( ma konto na FB). Bardzo fajne są z nią zajęcia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
Zobaczę tą szkołę. A probiotyki mogę normalnie brać w ciąży? Niezależnie jaki?

oar8csqvs04uqtsh.png
 
Zobaczę tą szkołę. A probiotyki mogę normalnie brać w ciąży? Niezależnie jaki?

oar8csqvs04uqtsh.png

Ja czytałam dużo dobrego o probiotykach. Są bezpieczne w ciąży. Wyczytałam też, że biorąc w 3 trymestrze mogę uchronić dziecko przed moją alergią.. szkoda, że nie wiedziałam o tym w 1 ciąży.. [emoji53]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dmk89lf14.png
 
reklama
Ja rodzilam sn....ponad 12 godzin, a potem mialam sporo szwow i nawet szyta szyjke...przez dwa dni nie moglam malej podniesc bo tak bardzo mnie ciaglo, nie mowiac o siadaniu....na sama mysl teraz o porodzie dostaje gesiej skorki....
 
Do góry