reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
trochę mnie tu nie było i o matko ile stron doszło :D nie nadrobie :( jutro jadę na penatralne o 13:30 wchodze, trzymajcie kciuki bo boje sie niesamowicie
 
Hej, ja też po wizycie.
TSH 3,4 :(-> Euthyrox 50
cytomegalia (CMV) - jutro kolejne badania na CMV IgG, IgM, IgG awidność
mocz nieciekawy, ale ja chyba zrąbałam pobieranie... (o ile to można zrąbać, to zrąbałam ;P)

Dzieciątko 26mm, mega ruchliwe, ale ten wirus mnie przeraził :( Oczywiście już musiałam się naczytać :( z wrażenia nie zdążyłam spytać co mają wykazać te drugie badania krwi.. :(
 
Powiedz mi, ja dzisiaj miałam badania i nie mam tylko ryzyka dla trisomii, nic więcej z tego co Ty masz. Wiesz może czy to dlatego, że tego nie sprawdzali czy dopiero jak jest to ryzyko to się drukuje...?

oar8csqvjm4amsig.png
 
reklama
Hej, ja też po wizycie.
TSH 3,4 :(-> Euthyrox 50
cytomegalia (CMV) - jutro kolejne badania na CMV IgG, IgM, IgG awidność
mocz nieciekawy, ale ja chyba zrąbałam pobieranie... (o ile to można zrąbać, to zrąbałam ;P)

Dzieciątko 26mm, mega ruchliwe, ale ten wirus mnie przeraził :( Oczywiście już musiałam się naczytać :( z wrażenia nie zdążyłam spytać co mają wykazać te drugie badania krwi.. :(
Sprawdzą czy to świeże zakażenie czy stare. Jeśli stare, to super, bo jesteście chronieni.

@basia89 @Paula1207 nie mam pojęcia. Za pierwszym razem robiłam bez pappa, ale robiłam przepływy. Nie wiem jak to jest. Jak będę pamiętać, to spytam za tydzień lekarza
 
Do góry