reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Paula1207 super, że wszystko ok :D

@Kasiales nie stresuj się, będzie dobrze ;) Z tą dieta miałam na myśli zdrowe jedzenie, bez grzeszków ;) Właśnie gotuję rosół, bo gardło mnie boli i mam taki męczący duszący kaszel :( Mam syrop i tabletki na gardło z Prenalenu, piję herbatki.. Co jeszcze można zrobić, żeby złagodzić to gardło??

@klaslaw1987 i @Jetkaa piękne widoki, każdy inny, ale równie piękny :D Ja kocham morze, ale w góry też bym pojechała - już dawno nie byłam :( Za to 10.11 lecę do Londynu, mam nadzieję, że będzie cieplej niż tu...

@mono jeszcze doczekasz się kochanego psiaka na własność, przy niemowlęciu bym pieska nie też nie wzięła bo wiem ile miałam roboty przy moim - teraz ma 3 lata i wiem, że będzie cudownym towarzyszem dla fasolki :) swoje już się wyszalał, nie licząc przygód z kupami albo jeszcze gorzej z rozkładającymi się zwierzętami :/
Wiem, że kiedyś w przyszłości na pewno też wezmę jakiegoś pieska z adopcji :)
 
reklama
@natkape ja mam psa w domu rodzinnym, wychowany od małego szczeniaka [obecnie ma 15 lat, jest po 2 udarach, cudem wyprowadzony przeze mnie rehabilitacją, ale widzę, że gaśnie powoli niestety :( ] ja jestem behawiorystą zwierząt i fizjoterapeutą psów i kotów więc wiem ile z takimi zabawy i na pewno na razie nowy domownik się niestety nie pojawi [zwłaszcza, że mieszkamy w mieszkaniu, więc już ciężko byłoby całe stado pomieścić] :)
 
Dziewczyny czekam teraz na mojego gin. Chce pokazać wyniki z usg. Badania z usg ok ale czekam na wynik z krwi. U nas chyba chłopiec. Raczej na pewno choć do potwierdzenia. Wizyta u genetyka 9.11
Do usłyszenia

Paula cieszę się ze u ciebie Ok.
Zdjęcie niestety niezbyt wyraźne. Potem wstawię


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Czemu masz wizytę u genetyka?

3jgxskjosc311c31.png
 
@mono, przykro mi z powodu pieska, 15lat to i tak ładnie... wiem, że im większy zwierz tym krócej niestety żyje - ja mam 3 letniego labka :)
Nasz jest po zerwanych krzyżowych, rok temu miał operacje na obie łapy metodą TTA - na szczęście już w pełni sprawny, choć czasem zdarzy mu się kuleć jak za bardzo poszaleje :) Byliśmy z nim u psiego osteopaty, pokazał mojemu mężowi jak z nim pracować, gdzie można nastawić - mój mąż jest też fizjo, ale od ludzi ;) Więc jak Sami ma gorszy dzień, wiemy jak mu pomóc :) Teraz ma biedaczysko kaszel kenelowy, więc jest z deczka uziemiony - z radości jak wczoraj poszedł na ciut dłuższy spacer to się wytarzał nam w jakimś świnstwie, pół niedzieli szorowałam i prałam wszystko, żeby tego nie czuć ech ;)
 
Mi powiedziała, że jak nie zadzwoni to znaczy, że jest ok, więc mogę odebrać wyniki z recepcji. Zapytam mojego lekarza w czwartek na wizycie [emoji6]

oar8csqvjm4amsig.png

To mnie dokładnie tak samo[emoji6] a zapisałam się od razu na te drugie prenatalne i mam na 18 grudnia [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8d5e1p2n4i.png
 
Dziewczyny czekam teraz na mojego gin. Chce pokazać wyniki z usg. Badania z usg ok ale czekam na wynik z krwi. U nas chyba chłopiec. Raczej na pewno choć do potwierdzenia. Wizyta u genetyka 9.11
Do usłyszenia

Paula cieszę się ze u ciebie Ok.
Zdjęcie niestety niezbyt wyraźne. Potem wstawię


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Kolejne dobre wiadomości [emoji3] gratuluje [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8d5e1p2n4i.png
 
Chyba jednak mam tego krwiaka, wcześniej pobolewalo mnie z lewej strony pod pępkiem a teraz już na wysokości pępka, czyli chyba coś się podnosi. Nie wiem czy to krwiak czy od zastrzyków, ale zastrzyki robię dalej od pępka. Eh do czwartku jeszcze tyle dni. Ciekawa jestem jak się skończy wycieczka samochodem i czekanie pod gabinetem, może znowu przyplace jakimś plamieniem.

3jgxskjosc311c31.png
 
reklama
Do góry