reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Nie rozumie.. U mnie gin nie mowil wogole o badaniach pappa badz prenatalnych dlaczego?? Dlatego ze u mnie mlody wiek i zero wad? Czy jak? Ja jak pojde do gin 23listipada to bedzie 14\15tydzien .. Czyli ja nie potrzebuje żadnych badan takich tak?
 
reklama
Nie mam pojęcia czemu genetyk.
Mój gin rzucił okiem na wyniki z usg i powiedział ze Ok.
Wyniki z Krwi będzie w piątek bądź w poniedziałek.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Nie mam pojęcia czemu genetyk.
Mój gin rzucił okiem na wyniki z usg i powiedział ze Ok.
Wyniki z Krwi będzie w piątek bądź w poniedziałek.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Może w Gamecie wszystkich kierują do genetyka i tak... Ja mam prenatalne za tydz u Chmielewskiego, mnie pewnie też wyśle... Mam tylko nadzieję, że obejdzie się bez amniopunkcji...
 
Chyba jednak mam tego krwiaka, wcześniej pobolewalo mnie z lewej strony pod pępkiem a teraz już na wysokości pępka, czyli chyba coś się podnosi. Nie wiem czy to krwiak czy od zastrzyków, ale zastrzyki robię dalej od pępka. Eh do czwartku jeszcze tyle dni. Ciekawa jestem jak się skończy wycieczka samochodem i czekanie pod gabinetem, może znowu przyplace jakimś plamieniem.

3jgxskjosc311c31.png

To nie musi być kwestia krwiaka.. ja mojego mam pod łożyskiem czyli byłby teraz gdzieś w okolicach pępka, a nic mnie tam nie boli.. jak coś pobolewa to czego tam miedzy nogami coś zakłuje [emoji12] Nie przejmuj się na zapas [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8d5e1p2n4i.png
 
Nie rozumie.. U mnie gin nie mowil wogole o badaniach pappa badz prenatalnych dlaczego?? Dlatego ze u mnie mlody wiek i zero wad? Czy jak? Ja jak pojde do gin 23listipada to bedzie 14\15tydzien .. Czyli ja nie potrzebuje żadnych badan takich tak?

U mnie w pierwszej ciąży lekarka pytała czy wybieram się na prenatalne. Miałam wtedy 23 lata i nie zdecydowałam się ale teraz już chciałam.


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8d5e1p2n4i.png
 
Nie rozumie.. U mnie gin nie mowil wogole o badaniach pappa badz prenatalnych dlaczego?? Dlatego ze u mnie mlody wiek i zero wad? Czy jak? Ja jak pojde do gin 23listipada to bedzie 14\15tydzien .. Czyli ja nie potrzebuje żadnych badan takich tak?

Jetkaa bo w Polsce to sa badanie dodatkowe. Refunowane chyba po 35 roku zycia chyba ze lakarz nasciemnia ze widzi jakies podstawy. Ja tez nie dostalam skierowania ale ide prywatnie. U mnie i mojego chlopaka nie bylo wad genetycznych a ja mam 24 lata wiec nie mam zadnych podstaw do refundacji. Musisz sama postanowic czy chces na nie isc czy nie. Lekarze nie zawsze o nich wspominają. Natomiast robi sie je od 11 do 13 tygodnia.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aaa ok dziewczyny dzieki :) u nas zadko robi sie te badania.. W 1 ciazy nie robilam dodatkowych badan.. Nawet nie wiedziałam ze istnieja takie badania.. Zastanowie sie i zobaczymy .. Albo zadz do mojego gin i co in o tym sadzi:)
 
To nie musi być kwestia krwiaka.. ja mojego mam pod łożyskiem czyli byłby teraz gdzieś w okolicach pępka, a nic mnie tam nie boli.. jak coś pobolewa to czego tam miedzy nogami coś zakłuje [emoji12] Nie przejmuj się na zapas [emoji8]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8d5e1p2n4i.png
Ale to takie uczucie jakbym miała od spodu skóry siniaka. Okaże się w czwartek

3jgxskjosc311c31.png
 
Nie rozumie.. U mnie gin nie mowil wogole o badaniach pappa badz prenatalnych dlaczego?? Dlatego ze u mnie mlody wiek i zero wad? Czy jak? Ja jak pojde do gin 23listipada to bedzie 14\15tydzien .. Czyli ja nie potrzebuje żadnych badan takich tak?
Tak na prawdę powinna je robić każda kobieta a przynajmniej lekarz powinien każdą poinformować o takiej możliwości. Tylko po prostu one na NFZ są refundowane dla wąskiej grupy kobiet (po 35rż, z abberacjami chromosomowymi u potomstwa lub któregoś z rodziców, u tych, które miały ciąże z wadą cewy nerwowej lub chorobą genetyczną lub gdy lekarza coś zaniepokoi na USG)
 
reklama
Jetkaa, ale moze byc tak, ze Twoj gin zrobi Ci takie usg z pomiarami, tylko tego badania tak nie nazywa.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry