reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
@nknatalia współczuje i życzę powrotu do zdrowia. Który tydzień masz ? Czy poprzednio tez tak długo cię męczyły wymioty ? Do którego tygodnia? Trzymam kciuki

@KasiaRo płakać mi się chce jak czytam o pierogach. Tez chce [emoji3]zakazane bo mączne

@Gorzatta nie wiem od kiedy nie można myć okien. Ja sobie już zakazałam [emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@nknatalia współczuje i życzę powrotu do zdrowia. Który tydzień masz ? Czy poprzednio tez tak długo cię męczyły wymioty ? Do którego tygodnia? Trzymam kciuki

@KasiaRo płakać mi się chce jak czytam o pierogach. Tez chce [emoji3]zakazane bo mączne

@Gorzatta nie wiem od kiedy nie można myć okien. Ja sobie już zakazałam [emoji854]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
9+2 ostatnio do około 12 tygodnia.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nknatalia, to i tak dobrze. Moja mama wymiotowala 9 miesiecy... mam tez przyjaciolke, ktora trzy ciaze tak przeszla.
Oby u Ciebie szybko sie uspokoilo. Maz dojechal?:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Kasiales, zadnej maki nie mozesz??



thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
Nknatalia, to i tak dobrze. Moja mama wymiotowala 9 miesiecy... mam tez przyjaciolke, ktora trzy ciaze tak przeszla.
Oby u Ciebie szybko sie uspokoilo. Maz dojechal?:)


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
Tak. Na szczęście. Nam nadzieję że mi się skończy tak jak w poprzedniej ok tego 12tego.

Napisane na Redmi 4A w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oolcia, super, że wizyta udana ! A zdjęcie super 3D [emoji7] fajny bajer ! Może na następnej wizycie się dzidziuś ujawni [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@basia89 @klaslaw1987 taki sprzęt maja do USG genetycznego w invicta w Gdańsku. Pan doktor tylko przełączył jakis guzik, czary mary i było w 3 czy tam 4d :)bez dodatkowych kosztów. A co do płci zobaczymy, kolejna wizyta koniec listopada, moze wtedy dzidzia bardziej sie wyluzuje o juz nie bedzie sie tak krępować;)
 
Do góry