reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
U nas też brzydko. Córka chyba załapała swoją pierwszą chorobę przedszkolną, więc zostaje że mną. Choć jak ją znam to jutro, pojutrze i będzie zdrowa.
Głowa mi pęka. Dziś się rejestruję do mojego genetyka porozmawiać o amniopunkcji. Myślę, czytam i nie wiem :(
 
Dzień dobry dziewczyny
U nas pogoda ujdzie w tłoku przynajmniej tak mi się wydaje jak patrzę za okno.

Mnie wczoraj wieczorem tak brzuch bolał że masakra czułam jak bym miała ognisko w środku takie odczucie miałam że gorący był.
Wstałam rano i zmierzyłam cukier na czczo 101 hmmm diabetolog raczej zadowolony z zapisów nie będzie... Mam nadzieję że obejdzie się bez insuliny...zobaczymy jakie będę miała cukry bo do wtorku jeszcze daleko.

Kciuki za dzisiejsze wizyty jak jakieś są.

 
Dzien dobry

Caltha, wspolcUje decyzji. Kiedys wydawalo mi ze ze badanie jak badanie, ryzyko jest zawsze. Na ta chwile.bym sie nie zdecydowala, raz ze I tak dziecka bym nie usunela a dwa ze za duzo czytalam historii dziewczyn kyore stracily dzieci a ojazalo sie ze zdrowe.... zwaszcza wstrzasnela mna historia dziewczyny ktora miala blizniako po invitro po latach walki I amnio zakonczylo sie poronieniem, Czy przedwczesnym potodem nie wiem o czym sie.mowi na ty etapie, a oboje dzieci byly zdrowe.
Moj gin stawia jedno pytanie przy badaniach tego typu: czy wynik potwierdzajacy domniemana chorobe/ wade cos zmieni.
 
Caltha i ja wspolczuje. Mysle, ze jabym decyzje uzaleznila od konkretnych wynikow... i to raczej od wynikow usg niz oceny ryzyka, bo u mnie z racji wieku na dzien dobry, to ryzyko jest powiekszone. Zastanawialam sie nad tym przy okazji poprzedniej ciazy... Na szczescie tylko teoretyczne rozwazania to byly. Ja jestem raczej z tych co lubia wiedziec, na czym stoja, a nie stresowac sie kolejne pol roku.



Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Cześć kobietki [emoji8] u mnie deszczowo, ciemno.. nie lubię takiej pogody ! Tak cieżko mi się wstawało, że walczyłam sama z sobą, żeby w końcu syna obudzić i zaprowadzić do przedszkola. On też dziś spał w najlepsze bo coś kiepska noc była.. co chwile płakał przez sen, a o 2 wolał że jest głodny [emoji849]
My jak co roku mamy dzisiaj imprezę w gronie rodziny i przyjaciół. Mąż z kuzynek organizują w restauracji. Rezerwujemy salę, jest muzyka, tańce itd. Szkoda, że dzisiaj dane mi będzie tylko siedzieć [emoji53] ale chociaż porozmawiam z kuzynkami itd bo dawno się nie widziałyśmy [emoji6]
@caltha, ciężki orzech do zgryzienia.. ale czy taka wiedza coś zmieni? Ja bym się bała tego badania..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ściągnęłam sobie właśnie taką apke asystent ciążowy kurde fajne według niej zaczełam 12tc
1509086281-606d1feceb943f0a-aaaaaa.jpeg
1509086287-97b99edceeb8b77c-aaaaaa.jpeg


 
reklama
Do góry