reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja to mam pecha. Mam małe i liczyłam na ciąże.. w pierwszej urosły minimalnie, a teraz też siè nie zapowiada.. nie jest mi dane pocieszyć się piersiami [emoji849][emoji38]


Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
3jgxyx8dorfm3kie.png
Ja miałam spore zanim schudłam a teraz to tak zwane garsciowki [emoji38]

Ja narazie nie mam problemu z piersiami

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Moje urosły nieznacznie. Tylko sutki są nabrzmiale i robią się ciemniejsze powoli.
Dziewczyny ja jutro musze kupić sobie staniki:) mam takie duże hehe ze nie mam juz w czym chodzic bo bolą mnie:\ i te rozstępy:( wy tez juz tak macie?:)
Rozstępów nie widać tylko kilka zylek wyszlo. A ból tez mam do wytrzymania bo w zasadzie tylko jak dotykam po bokach no i sutki bolą najbardziej.

 
reklama
Jetkaa ja akurat byłam dziś na stanikowych zakupach w eqsotic bo jest teraz promocja -40%. Też mi piesi urosły więc kupiłam dwa nowe żeby było mi wygodnie [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja jutro musze kupić sobie staniki:) mam takie duże hehe ze nie mam juz w czym chodzic bo bolą mnie:\ i te rozstępy:( wy tez juz tak macie?:)
Ja tez juz mam cycki ze ho HOo!!:o polecam staniki sportowe- mnie to ratuje:D a jeśli chodzi o rozstępy to zobaczymy.. jak tylko sie dowiedziałam zaczelam sie smarować tymi kremami i oliwkami, ale czy to pomoze? Tendencje do rozstępów niestety posiadam...
 
Ostatnia edycja:
Ja tez posiadam tendencje do rozstępów ale w pierwszej ciąży się obyło bez nich na szczęście - teraz też na to licze. Olcia a jakieś konkretne staniki sportowe polecasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja tez posiadam tendencje do rozstępów ale w pierwszej ciąży się obyło bez nich na szczęście - teraz też na to licze. Olcia a jakieś konkretne staniki sportowe polecasz?


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
W Decathlonie czy jak to sie tam pisze kiedyś kupiłam i w H&M tez mozna niezłe dostać. Ogólnie przy większym biuście ważne aby były z takiego ścisłego trzymającego materiału, fajnie jak maja jakaś regulacje. Sportowy tez musi fason trzymać;)
 
To podejdę chyba do H&M często tam synkowi ciuszki kupuje.
Ja myślałam o jakimś do spania. A ogólnie piersi najgorzej wyglądają pod koniec ciąży i w okresie karmienia... ogromne piersi i sutki przynajmniej u mnie... na szczęście wszystko wróciło do normy [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Będziemy trzymać i daj znać koniecznie!!! Ale Ci zazdroszczę! Ja to jakoś się nie stresuje wcale tylko się nie mogę doczekać. To Twoja pierwsza ciąża? Przepraszam jeśli pisałaś już...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
To podejdę chyba do H&M często tam synkowi ciuszki kupuje.
Ja myślałam o jakimś do spania. A ogólnie piersi najgorzej wyglądają pod koniec ciąży i w okresie karmienia... ogromne piersi i sutki przynajmniej u mnie... na szczęście wszystko wróciło do normy [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Polecam! Kiedy tylko moge chodze w sportowym, w nocy staram sie dac im odpocząć.. chociaż teraz juz jest troche lepiej początek to była jakaś masakra!! Nie mogłam sie dotknac! P.s. Piękne zdjęcie!!:)
 
Do góry