reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Jeszcze o imionach nie myślę. Co będzie, to będzie, choć patrząc pragmatycznie to córcia- żeby miały w sobie przyjaciółki. No i ubrania mam ;)
 
Cześć dziewczyny [emoji6]trzymam kciuki za udane wizyty [emoji110]️
Ja mam przeczucie, że u mnie będzie drugi syn [emoji6] po roku starań naprawdę jest mi to obojętne byle było zdrowe [emoji3]



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dla dziewczynki Milena a dla chlopca Oliwier albo Bartek. Wolalabym dziewczynke bo synka juz mam. Chociaż wazniejsze zeby to znowu nie byl wczesniak
 
Dziewczynki,


Takie smutne wieści tutaj.. aż sama zaczęłam się zastanawiać, czy z moją fasolką wszystko w porządku. Wizytę u ginekologa na NFZ mam 03.10 .a prywatnie 06.10.. boję się czekać do tego czasu. Aktualnie u mnie 8t2d.


Mąż zabronił mi wchodzić zarówno tutaj na forum jak i na grupę facebookową .. Strasznie przeżywam jak dziewczyny z grupy piszą, że straciły dzieciątko. Wczoraj cały wieczór płakałam po tym jak Beata na facebooku napisała, że również przestało bić serduszko.


My z mężem staraliśmy się o dziecko prawie dwa lata więc teraz jak się w końcu udało nie mogę sobie nawet wyobrazić coby było gdyby..


Straszne rzeczy…


Ściskam Was mocno!! Trzymajcie się i trzymam kciuki za każdą z Was!
 
Dziewczynki,


Takie smutne wieści tutaj.. aż sama zaczęłam się zastanawiać, czy z moją fasolką wszystko w porządku. Wizytę u ginekologa na NFZ mam 03.10 .a prywatnie 06.10.. boję się czekać do tego czasu. Aktualnie u mnie 8t2d.


Mąż zabronił mi wchodzić zarówno tutaj na forum jak i na grupę facebookową .. Strasznie przeżywam jak dziewczyny z grupy piszą, że straciły dzieciątko. Wczoraj cały wieczór płakałam po tym jak Beata na facebooku napisała, że również przestało bić serduszko.


My z mężem staraliśmy się o dziecko prawie dwa lata więc teraz jak się w końcu udało nie mogę sobie nawet wyobrazić coby było gdyby..


Straszne rzeczy…


Ściskam Was mocno!! Trzymajcie się i trzymam kciuki za każdą z Was!
No niestety przez te 9mcy może się dużo wydarzyć, ale nie ma co się zamartwiać na zapas. W ciąży najważniejszy spokój. A to, że niektóre straszne rzeczy się wydarzają, nie znaczy że zdarzą się nam
 
Nigdy nie miałam przeczucia co do płci. Przy trzeciej ciąży niedopytywanie się o płeć jest nawet ciekawym wyzwaniem. I tak nie stygmatyzuję dzieci, że dziewczynka to różowe a chłopiec niebieskie, ma być wygodne i praktyczne, dobrze jeśli przy tym ładne ale to kwestia drugoplanowa.

Nie widzę siebie w roli mamy chłopca. Mamy wszystko dziewczęce, nawet królik musiał być słodki i puchaty :laugh2: Starsza jest prawie dorosła, przydałaby się siostrzyczka dla młodszej.

Wciąż mam świadomość tego, że każdy dzień może być ostatnim dla ciąży. Szkoda, że Fabimama nie chce podjąć się kolejnej walki, ale ma do tego prawo. Ja również nie zdecyduję się na kolejną ciążę, jeśli ta się nie powiedzie. Młode lub bezdzietne pary to co innego. Kiedy jednak ma już się rodzinę, trzeba myśleć o wszystkich.
 
dziewczyny uprzejmie melduje ze z fasolka wszytko w porzadku :)
slyszalam serduszko i widzialam malucha - mierzy jakies 1,2 cm
z radosci pojechalam do Lidla i kupilam getry ciazowe + bluzke

ja nie marze o plci - wazne zeby zdrowie bylo, praktycznie do sprawy podchodzac to ciuszki mam po chlopcu :) jak dziewczynka to bedzie to tez cos sie dla niej po chlopcu znajdzie
co do imienia to ja wybieram dla dziewczyny - i juz wybralalm Nina a jak chlopak to maz wybiera
 
dziewczyny uprzejmie melduje ze z fasolka wszytko w porzadku :)
slyszalam serduszko i widzialam malucha - mierzy jakies 1,2 cm
z radosci pojechalam do Lidla i kupilam getry ciazowe + bluzke

ja nie marze o plci - wazne zeby zdrowie bylo, praktycznie do sprawy podchodzac to ciuszki mam po chlopcu :) jak dziewczynka to bedzie to tez cos sie dla niej po chlopcu znajdzie
co do imienia to ja wybieram dla dziewczyny - i juz wybralalm Nina a jak chlopak to maz wybiera
Gratuluję zdrowego malucha [emoji4]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mi z uwagi na to, że mam już dwójkę dzieci chyba łatwiej będzie powstrzymać się od poznania płci. Ciekawe czy w tym wytrwam ;). Myślę sobie, że byłoby to COŚ dowiedzieć się dopiero przy porodzie.

Chłopiec będzie miał na imię Leon, a dziewczynka Antonina.
 
Do góry