reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Witam z rana.
Hej, ja mam nawet większy zestaw :( Luteina 3x2, Duphaston 3x1, Encorton 1x1, Prolutex zastrzyki rano i Neoparin zastrzyki wieczorem - strasznie to wszystko drogie...
W kwietniu miałam łyżeczkowanie, lekarz mówił, że dwa cykle wystarczą żeby odczekać.
Ja chodzę do Gamety, niestety muszę bardzo walczyć o utrzymanie :( Nie jesteś sama ;) Trzymam kciuki za wszystkie!

Tez chodzę do Gamety do dr Wojcika a ty? Mam w swoim zestawie leków progesteron dowcipny, lek na rozrzedzenie krwi - nie mam pod ręka nazwy + cukrzyca - na razie na diecie.

Miłego dnia
 
reklama
Witam z rana.


Tez chodzę do Gamety do dr Wojcika a ty? Mam w swoim zestawie leków progesteron dowcipny, lek na rozrzedzenie krwi - nie mam pod ręka nazwy + cukrzyca - na razie na diecie.

Miłego dnia
Ja chodzę do dr Śliwińskiego - jestem bardzo zadowolona :) Cukrzycy nie mam, ale leczę niedoczynność tarczycy, więc wybrałam gin który też jest endo :) pozdrawiam
 
@narkape @Kasiales w takim razie walczymy razem. Fakt strasznie duzo pieniedzy sie zostawia w aptece plus za samą konsultację w Invimed kasują mnie 180 zl.Ale wole to niz byc pozostawiona na łaskę i niełaskę losu przwz lekarzy w Medicover.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@narkape @Kasiales w takim razie walczymy razem. Fakt strasznie duzo pieniedzy sie zostawia w aptece plus za samą konsultację w Invimed kasują mnie 180 zl.Ale wole to niz byc pozostawiona na łaskę i niełaskę losu przwz lekarzy w Medicover.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja w Gamecie płacę 140zł za wizytę ciążową, ale faktem jest, że najwięcej pieniędzy zostawia sie na badania i leki w aptece - idzie w tysiącach, ale co zrobić? ;)
 
Faktycznie dziewczyny współczuję przeżyć i podziwiam, że tak szybko się podniosłyście i walczycie dalej.
Szacunek i życzę Wam i oczywiście pozostałym majóweczkom żeby ta ciąża była szczęśliwa do samego końca i bez większych problemów.
 
Hej, ja mam nawet większy zestaw :( Luteina 3x2, Duphaston 3x1, Encorton 1x1, Prolutex zastrzyki rano i Neoparin zastrzyki wieczorem - strasznie to wszystko drogie...
W kwietniu miałam łyżeczkowanie, lekarz mówił, że dwa cykle wystarczą żeby odczekać.
Ja chodzę do Gamety, niestety muszę bardzo walczyć o utrzymanie :( Nie jesteś sama ;) Trzymam kciuki za wszystkie!

Witam z rana.


Tez chodzę do Gamety do dr Wojcika a ty? Mam w swoim zestawie leków progesteron dowcipny, lek na rozrzedzenie krwi - nie mam pod ręka nazwy + cukrzyca - na razie na diecie.

Miłego dnia

Ja chodzę do dr Śliwińskiego - jestem bardzo zadowolona :) Cukrzycy nie mam, ale leczę niedoczynność tarczycy, więc wybrałam gin który też jest endo :) pozdrawiam
Ja tez chodzę do dr Śliwińskiego . Place 140 PLN szkoda ze on prowadzi ciążę tylko do 12 tyg póxniej kieruje do kogos innego. Bylam 6 cykli na clo. Prawdopodobnie mialam za slabe owulacje. Teraz sie udalo i mam nadzieję ze tak zostanie. Biore narazie acard kwas foliowy 5 mg prewenit intensiv. Idę na wizytę we wtorek. Kiedyś mówił cos o zastrzykach no ale zobaczymy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a miałyście badania na ta krzepliwość? Czy tak po prostu zapobiegawczo macie zapisane te zastrzyki.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzieki.
Tak przestalo bic serduszko a gin tego nie zauwazyl.. A 2 tyg pozniej dostałam skurczy i krwawienia bardzo bolalo i bylam czyszczona...lekarz stwierdzil ze mialam problemy z tarczyca i przeszłam toksoplazmze i ze ciąża by sie i tak nie utrzymała... Teraz robilam wszystkie badania wiec jestem spokojniejsza..:)
 
Do góry