reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny a miałyście badania na ta krzepliwość? Czy tak po prostu zapobiegawczo macie zapisane te zastrzyki.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi lekarz zalecił profilaktycznie po pierwszym poronieniu, nie robił żadnych badań. Podobno dzięki tym zastrzykom zarodek lepiej się dotlenia.

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny... Ja na razie też tylko na witaminach.
Ale jest podejrzenie gestozy u mnie , cukrzycy ciążowej i tarczycy... Za tydzień będę robić obciążenie glukoza ... Mam nadzieję że nie mam tej przeklętej cukrzycy bo jakoś nie uśmiecha mi się znowu cała ciążę na insulinie i diecie... Gestoza też mi się nie uśmiecha

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny a miałyście badania na ta krzepliwość? Czy tak po prostu zapobiegawczo macie zapisane te zastrzyki.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja bez zadnych badan je dostalam,zapobiegawczo. Jak czytalam ulotę Luteiny dowpochwowej to bylo info ze zwieksza sie krzepliwosc krwi.Pewnie jest to ze soba powiazane.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez chodzę do dr Śliwińskiego . Place 140 PLN szkoda ze on prowadzi ciążę tylko do 12 tyg póxniej kieruje do kogos innego. Bylam 6 cykli na clo. Prawdopodobnie mialam za slabe owulacje. Teraz sie udalo i mam nadzieję ze tak zostanie. Biore narazie acard kwas foliowy 5 mg prewenit intensiv. Idę na wizytę we wtorek. Kiedyś mówił cos o zastrzykach no ale zobaczymy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej, pierwsze słyszę, żeby przekazywał klientki dalej... Dziwne...Widziałam u niego dużo kobiet pod gabinetem z dużymi brzuszkami, moja ost ciąża zakończyła się na 16tyg i nic nie mówił, że się żegnamy ;) To chyba nie prawda jednak ;)
 
Hej, pierwsze słyszę, żeby przekazywał klientki dalej... Dziwne...Widziałam u niego dużo kobiet pod gabinetem z dużymi brzuszkami, moja ost ciąża zakończyła się na 16tyg i nic nie mówił, że się żegnamy ;) To chyba nie prawda jednak ;)
To jest prawda nie wiem może zalezy to od danej ciazy.
Na ovufriend. Pl jest watek gameta Gdynia i wszystkie dziewczyny które zaszły w ciążę musialy szukac innych ginow bo prowadza ciążę tylko do 12 tyg.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
To jest prawda nie wiem może zalezy to od danej ciazy.
Na ovufriend. Pl jest watek gameta Gdynia i wszystkie dziewczyny które zaszły w ciążę musialy szukac innych ginow bo prowadza ciążę tylko do 12 tyg.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
Hmm...naprawdę jestem zdziwiona, może kiedyś tak było? Może to też zależy od specyfiki ciąży, no nic pożyjemy zobaczymy - jak dotrwam tym razem w zdrowej ciąży do badań prenatalnych to napiszę ;)
 
Hmm...naprawdę jestem zdziwiona, może kiedyś tak było? Może to też zależy od specyfiki ciąży, no nic pożyjemy zobaczymy - jak dotrwam tym razem w zdrowej ciąży do badań prenatalnych to napiszę ;)
Nie kiedys. to jest na czasie ale moze taktycznie to zalezy od ciazy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie kiedys. to jest na czasie ale moze taktycznie to zalezy od ciazy.

Napisane na HT6 w aplikacji Forum BabyBoom

Gameta to zyla zlota dzieki nam wiec nie sadze zeby ktos pozybywal sie klientow. Kolezanka z pracy polecila mi dr Wojcika ktory prowadzil jej ciaze do konca.
Mam wizyte we wtorek to podpytam dyskretnie

btw 04.10 wybieram sie tez do learza z NFZ zeby choc czesc badan miec refundowanych

@chouette82 - dieta od poleconej przez diabo dietetyczki - znajdziesz podobne w necie

co do krzepliwosci to ja mialam robione badania - niestety ale nie pamietam jaki to byl konktretnie test, ale potwierdzam ze w tym kierunku
 
Do góry