reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja mam czasem na slodycze xD jak mnie mdli to sam zapach mnie odrzuca xD

Napisane na ZTE BLADE A310 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oh mnie mdli na wszystko .. Wczoraj zjadłam 7daysa i od tej pory koszmar .. Pełny żołądek jakiś .. Dziś na samą myśl o zupie która mam zjeść na obiad jest mi niedobrze ... Staram się nie myśleć o jedzeniu ..
Dobrze ze jestem na urlopie bo w pracy już w tamtym tygodniu było słabo .. Jak koleżanka jadła śniadanie wyczulam wszystkie składniki jej kanapki i musiałam wyjść jak poczułam zapach świeżego ogórka .. :eek:
Za to w sklepie zapach jabłka zachęcił mnie do jego kupienia ;-) ;)
 
U mnie masakra, jest mi tak niedobrze ze ledwo stoje, nir moge nic zjesc i jedyna rzecz ktora moge wypic to woda mineralna gazowana... o 8 dzwonilam do lekarza i oczywiscie nie maja wizyt na dzis, kazala dzwonic w przyszlym tygodniu i pytac czy maja jakies wizyty a jak nie to zadzwonic do szpitala i zapytac co robic. Nie mam sil doslownie, czuje sie bezsilna, to jak ciezko tu sie doprosic o najmniejsza pomoc jest chore! Czlowiek sie predzej wykonczy niz dostanie do lekarza. Nawet w nocy nie spie bo co noc sie budze z takimi mdlosciami... juz 3 zarwana noc bo sie budze i nie moge spac tak mi niedobrze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie masakra, jest mi tak niedobrze ze ledwo stoje, nir moge nic zjesc i jedyna rzecz ktora moge wypic to woda mineralna gazowana... o 8 dzwonilam do lekarza i oczywiscie nie maja wizyt na dzis, kazala dzwonic w przyszlym tygodniu i pytac czy maja jakies wizyty a jak nie to zadzwonic do szpitala i zapytac co robic. Nie mam sil doslownie, czuje sie bezsilna, to jak ciezko tu sie doprosic o najmniejsza pomoc jest chore! Czlowiek sie predzej wykonczy niz dostanie do lekarza. Nawet w nocy nie spie bo co noc sie budze z takimi mdlosciami... juz 3 zarwana noc bo sie budze i nie moge spac tak mi niedobrze.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Jeśli mieszkasz w Pl to powołaj się na przepis, który mówi że kobieta w ciąży ma być przyjęta już, a najpóźniej za 7dni. Kilka wpisów wcześniej wstawiłam link, gdzie jest podana konkretną ustawa. Nie mają prawa Ci odmówić
 
Caltha chcialabym... mieszkam w UK i te konowaly maja gleboko w zadzie wszystko. Tutaj ciaza to chyba stan umyslu do 12 tyg, dopiero potem mozna mowic dla nich o ciazy. Jak bym chciala teraz byc w Polsce :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
To czyli jeżeli mój lekarz kazał mi przyjść na wizytę za tydzień, max 2 tygodnie, a potem w rejestracji baba kłóciła się ze mną, że się nie da, że najwcześniej za 3 tygodnie, to mogłam dalej aferę robić i się kłócić? Bo ja opuściłam i zarejestrowałam się już potem gdzieś indziej do lekarza.
 
To czyli jeżeli mój lekarz kazał mi przyjść na wizytę za tydzień, max 2 tygodnie, a potem w rejestracji baba kłóciła się ze mną, że się nie da, że najwcześniej za 3 tygodnie, to mogłam dalej aferę robić i się kłócić? Bo ja opuściłam i zarejestrowałam się już potem gdzieś indziej do lekarza.
Tak. Trzeba tylko znać swoje prawa i najlepiej powołać się na konkretny przepis. Ale dotyczy to wizyt na NFZ. Prywatnie jesteśmy wszyscy równi.
 
reklama
Do góry