reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ciemna krew nie jest grozna. Lez duzo I odpoczywaj. Jak masz to wez luteine albo dhupastpn. Czerwona krew wymaga natychmiastowego szpitala.
 
reklama
Hej dziewczyny.
Zamilkłam ostatnio bo chce zaczekać do wizyty z cieszeniem się ciążą...
A wizyta jutro na 12.00.
Troche nam się pokomplikowało ale myśle, że damy sobie rade ;)

Musze ponadrabiać czytanie :)
 
Ja również pragnę plus biorę.

Powiem Wam dziewczyny, że ja ostatnio jak mega brzuch mnie bolał do tego stopnia, że z łóżka przez trzy dni wstać nie mogłam, to zadzwoniłam na pogotowie i poprosiłam po prostu lekarza do telefonu i nie było problemu, żeby podszedł i powiedział co powinnam zrobić. Więc myślę, że jak macie jakieś wątpliwości, czy jechać czy jechać na izbę przyjęć, czy nie, to może warto tak zrobić i skonsultować się z lekarzem :)
 
@klaslaw1987, trzymam kciuki za wizytę
Dziewczyny ja biorę Femibion ale nie wiem czy kupię 2 bo są tam kapsułki z dha do połknięcia a ja mam z tym problem [emoji12] wszystko gryzę [emoji23]
A pregna to zwykle tabletki tak? Zastanawia mnie tylko w składzie żelazo bo czytałam że jak nie ma wskazań to nie brać..
mam jeszcze jedno pytanie. Mam siostrę w ciazy i ona mi pisze że bierze pregna i do tego kwas foliowy. Powiedziałam jej, że jak się bierze witaminy z kwasem foliowym to ma nie brać dodatkowo jeszcze kwasu.. dobrze zrobiłam? Bo trochę to dla mnie dziwne..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dzien dobry,
Ja na razie zadnych witamin nie biore, tylko kwas foliowy. Poprzednio gin zalecal najwczesniej od 2 trym, wiec i teraz tak planuje (i wtedy kwas foliowy odstawilam). A bralam takie: Link do: Doppelherz aktiv Mama, kapsułki, 60 szt - Portal Dbam o Zdrowie
Z doswiadczenia wiem, ze co lekarz to opinia. Moim zdaniem jak wyniki sa dobre, to nie ma co sie faszerowac. Lepiej pilnowac zbilansowanej diety. Poprzednio jak mi zaczelo zelazo spadac, wyniki bardzo poprawila odpowiednia dieta.




Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Hej. @Paula1207 nie martw się na zapas jak nie mabóli ani innych objawów. Moja jedną rada nie bój się pytać swojego lekarza po to do niego chodzisz a po co się zamartwiać. Jak tym plamienie też się martwisz zadzwoń do niego. Mamuśka musi być szczęśliwa i spokojna. Basia masz rację nie można podawać zalecanej dawki dziennej witamininy podawac podwojnie bo za duża dawja jednej witamininy moze zaszkodzić. W pierwszej ciąży brałam prenetal, co prawda brałam to duże słowo bo na początku 7 tyg do końca pierwszego trymestru wymiotowała wszystko i nic także zaprzestalam potem już co dziennie. Jak wymiotowała to leżałam dużo w szpitalu i tam mnie dożylnie karmili witaminami i innymi świństwami. Teraz tylko kwas foliowy bo jestem przed wizytą i to lekarz dobierze mi witaminy. My z córką od poniedziałku siedzimy w domu zawalone chodź ona na się lepiej niż ja super specyfik na gardło migdały mi dała lekarka myślałam że nic mi nie pomoże a ten lek jest bezpieczny w ciąży bo jest na bazie naturalnych składników, glonów jakiś. Trzymajcie się
 
reklama
Cześć dziewczyny
@Paula1207 współczuje ale potwierdzam ze póki krew nie jest świeża to teoretycznie nie ma co panikować
W poprzedniej ciąży miałam traumę z krwawieniem przez odklejające się łożysko. Współczuje i nie życzę nikomu

Trzymam kciuki za wizyty i życzę miłego dnia

Macie tez wstręt do mięsa? Ja nie mogę znieść zapachu, widoku. U mnie dzis akcja mama wpada zrobić mi obiad. Czuje Się z tym dziwnie, bo nikt mi nigdy nie robi obiadów.
 
Do góry