reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny, cud się stał! Za dwa dni miałam mieć łyżeczkowanie, dziś byłam po skierowanie do szpitala i lekarz postanowił mi usg ostatniej szansy już takie zrobić. I był zarodek, była widoczna akcja serca!!! :) Dostałam duphaston i witaminy brać miałam i przyjść za 3 tygodnie na wizytę. Być może ciąża jest po prostu dużo młodsza. Boże Święty jestem taka szczęśliwa! :D
Cudownie. Oby już było spokojnie.

@basia89 ja po miesiącu od tej pierwszej, czyli 10.10
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :) do mnie chyba jeszcze nie dociera ta informacja. Straciłam już wszelkie nadzieje, a tu taki obrót sprawy.
 
Dziewczyny, cud się stał! Za dwa dni miałam mieć łyżeczkowanie, dziś byłam po skierowanie do szpitala i lekarz postanowił mi usg ostatniej szansy już takie zrobić. I był zarodek, była widoczna akcja serca!!! :) Dostałam duphaston i witaminy brać miałam i przyjść za 3 tygodnie na wizytę. Być może ciąża jest po prostu dużo młodsza. Boże Święty jestem taka szczęśliwa! :D

Gratuluje !!! Ale super !!! Taką samą sytuacje miała moja kuzynka 8 lat temu także cuda się zdarzają [emoji6]



Napisane na iPhone w aplikacji forum BabyBoom
 
Caltha, byłam na wizycie 14.09 i teraz mam na 17.10 i nachodzą mnie myśli, żeby gdzieś zrobią prywatnie samo usg [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Caltha, byłam na wizycie 14.09 i teraz mam na 17.10 i nachodzą mnie myśli, żeby gdzieś zrobią prywatnie samo usg [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja idę wcześniej, ale tylko po to żeby dostać skierowanie z ubezpieczenia na badania, bo wystarczy że idzie majątek na gina, więc skoro mam prywatne ubezpieczenie to niech choć badania pokrywa
 
Do góry