reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ale te badania wszystkie kosztują prywatnie.... ja w tamtym tyg robiłam te wszystkie od morfologie HIV przeciwciala miły różyczki itd i zapłaciłam 380 zł. ... szok

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale te badania wszystkie kosztują prywatnie.... ja w tamtym tyg robiłam te wszystkie od morfologie HIV przeciwciala miły różyczki itd i zapłaciłam 380 zł. ... szok

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Właśnie- 400zł lekką ręką fruu, a gdzie wizyta itd lub ewentualnie leki? Masakra.
Dlatego idę to robić na prywatne ubezpieczenie, bo gina swojego akurat mam poza i już wystarczy, że muszę płacić jemu.
 
Dziewczyny, cud się stał! Za dwa dni miałam mieć łyżeczkowanie, dziś byłam po skierowanie do szpitala i lekarz postanowił mi usg ostatniej szansy już takie zrobić. I był zarodek, była widoczna akcja serca!!! :) Dostałam duphaston i witaminy brać miałam i przyjść za 3 tygodnie na wizytę. Być może ciąża jest po prostu dużo młodsza. Boże Święty jestem taka szczęśliwa! :D
Super cieszę się a masz jakieś dolegliwości ciążowe ?
 
No za wizytę cytologia plus usg zapłaciłam 240 zł. . Plus 380 no ale jakbym miała robić na NFZ to dalej bym żyła w niepewności

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Oollaa81 bardzo mi przykro :(

@nast95 a Tobie gratuluję bo jest czego :) Jesteś dowodem na to, że wczesne usg przynosi więcej szkody niż pożytku ;)

Jeśli Was to pocieszy to mi objawy nasiliły się i to bardzo wraz z wejściem w trzeci miesiąc. Każdy dzień jest coraz trudniejszy.

@basia89 standardowo wizyty w dwóch pierwszych trymestrach są raz w miesiącu.
 
Mysiaka92, a po co Ty bys chciala czesciej wizyty? Ja Tobie zycze ogladac ginekologa jak najrzadziej.

Napisane na SGP621 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja będę miała 2 usg w ciazy pierwsze w 12 tyg odrazu przyziernosc karku testy pappa drugie w 20 u nas to norma więc dziewczyny wam zazdroszczę tych ciągłych wizyt ale ja pewnie pojadę prywatnie też około 30 tyg :errr:
 
reklama
Do góry