reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Mysza mozliwe ze u mnie koniec 4 tyg jeszcze bo mi roznie pokazuja aplikacje ciazowe, nie umiem powiedziec co do dnia. Ale u mnie samiutenki poczatek.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam wizytę dopiero za tydzień w czwartek z pielęgniarką pewnie zwykle formalności :errr: no a usg dopiero pewnie w 12 tyg jak to w UK standard :growl:
 
Ja jeszcze nie jestem nawet zapisana do poloznej ani gp bo nie moge sie dobic do nich. W przyszly czwartek mam wizyte u polskiego ginekologa bo za mna juz 3 poronienia i musze sprawdzic czy wszystko jest jak powonno czy znow cos nie tak bo zwariuje. Z drugim synem wytrzymalam do 12 tyg ale wtedy mialam za soba dopiero 1 poronienie i spokojniejsza glowe. Teraz jest o wiele ciezej.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja byłam dzisiaj w przychodni to w recepcji mi powiedzieli że nie trzeba do gp tylko wizyta u pielęgniarki a później przyznaja mi położna itd mam nadzieję że tym razem będę miała jakoś konkretna położna bo w ostatniej ciąży mialam taka po 60 i odchodzila na emeryturę i miała wszystko gdzieś
 
Ja musze do gp niestety bo jeszcze mam problemy zdrowotne wiec potrzebuje konsultacji i ma pewno lekow przeciwwymiotnych bo mam ogromna niedowage spowodowana problemami z jelitami i nie moge juz wiecej tracic, wlasciwie to juz nawet nie mam z czego tracic bo juz wygladam jak chodzacy trup.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jesteś w ciąży wyrób sobie kartę jak najszybciej i będziesz miała za darmo wszystkie leki moja karta wygasła w sierpniu a teraz znowu będę miała nową :blink: uciekam po synka do szkoły :happy:
 
reklama
Mysza na pewno mi da, ale najpierw musze sie dostac. Ja dzwonie tam codziennie i maja zajete linie przez 15 min a po tym czasie juz nie ma ani jednej wizyty na dzis i kaza dzwonic nastepnego dnia.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry