reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej dziewczyny nie nadrobie was niestety bo nie miałam czasu na neta...dzisiaj byłam u ginekologa wyszło mi że jestem w 5t6d ciąży termin na 17 maja oprócz tego wykryl też torbiela na jajniku mam nadzieję że bedzie wszystko ok

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny nie nadrobie was niestety bo nie miałam czasu na neta...dzisiaj byłam u ginekologa wyszło mi że jestem w 5t6d ciąży termin na 17 maja oprócz tego wykryl też torbiela na jajniku mam nadzieję że bedzie wszystko ok

Napisane na Lenovo K53a48 w aplikacji Forum BabyBoom
Hej ja mam na 19 maja :rofl: A masz jakieś dolegliwości już ?
 
Współczuję jeszcze raz, no coś się dzieje na pewno skoro są plamienia. .. :/

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom

Nie prawda ze coś się dzieje jak są plamienia . Plamienia występują od tego, ze hormony się jeszcze do końca nie przestawiły . Po prostu teraz buzują i dlatego mogą występować .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z tego co wiem od gina najgrozniejsze jest zywoczerwone i dodatkowo z bolami.
Ale wiadomo ze kazde nalezy skonsultowac z lekarzrm prowadzacym i to jak najszybciej.
 
Ja dzisiaj sama sobie sprawdzilam bicie serca dzidziusia w ostatniej ciąży sobie kupiłam i już mam doświadczenie ciężko było znaleźdz serduszko ale jest i bije 130 uderzeń około :)
 
Tak bije ale ciężko było znaleźdz dużo jest takich przepływów które na początku mogą wydać się sercem ale one mają około 80 uderzeń na minutę a serduszko dzidziusia ponad 120 conajmniej już jestem doświadczona w szukaniu bo w ostatniej ciąży naliczylam 3 serca aż mój mąż mówił że chyba coś źle tobie i trochę poczytałam i już wiem jak się to robi :happy:
 
reklama
Super cieszę się a masz jakieś dolegliwości ciążowe ?

Mdli mnie jak jasna cholera, jestem strasznie nerwowa, piersi rwą mnie dosłownie, ale też bardzo mocno brzuch mnie boli. Na kilka dni objawy jakby ustąpiły mi, ale teraz wróciły z podwojoną siła, a ten ból tak naprawdę wiązałam z samoporonieniem, bo przez ostatnie dni wyłam z bólu i ruszyć się nie mogłam, raz też chlupnęła krew. Ale widać, że los jest przewrotny :)
 
Do góry