reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

@Fabimama jak u Ciebie? Coś się wyciszyło?
Dziekuje ze pytasz :) po żelu plamownia brązowe ustały. Nie wiem czy to normalne przy braniu progesteronu ale brzuch mi wydało i mnie caly zaladwk pobolewa. Wlasnie od wczoraj jak zaczelam brać ten żel.. Ale trochę dziwne mi sie to wydaje... Bo żel jest "dowcipny" [emoji23] [emoji23] [emoji23] [emoji23]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Przypominam tylko ze jesli ktoś chciałby dołączyć do tajnej (nikt ze znajomych jej nie widzi) grupy na FB to zapraszam na priv :)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc, witam sie choc jeszcze niepewnie i nie wiem czy na stale bo nadal jestem lekko przestraszona po moich poronieniach. 2 lata temu po tygodniu od podpiecia sie do watku przyszlych mam poronilam wiec teraz jestem ostrozna... u mnie z tego co pokazuja kalkulatory termin porodu przypadalby na 28 maj tak ze sam koniec miesiaca, i jestem na samiutkim poczatku. Zobaczymy co przyniosa kolejne dni, w zeszlym miesiacu mialam ciaze biochemiczna... ginekolog dopiero za 2 tyg o ile dotrzymam.

Fabimama ja bede bardzo chetna bo ja bardziej fb niz forowa jestem ale wstrzymam sie jeszcze do wizyty u lekarza conajmniej :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mysza1990 no to Twoje rozejście jest bardzo prawdopodobne i tym razem :oo2: Nie życzę Ci tego oczywiście.

Ja każdą kolejną ciążę znoszę coraz gorzej. Mówią, że każda ciąża jest inna, nie mówili, że gorsza:sorry: W poprzedniej na tym etapie miałam mdłości i ból brzucha/krzyża, w tej doszedł mi cały pakiet dodatkowych atrakcji. Ale przecież nie u każdej tak jest. W sumie to nawet jestem zaskoczona tą pełnią objawów. Termin 01.05, zatem witam się w trzecim miesiącu od wczoraj :-) :)
Mdłości i u mnie zawitaly w chwili gdy jestem głodna... Na szczęście tylko mdlosci narazie. Witam i ja :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc, witam sie choc jeszcze niepewnie i nie wiem czy na stale bo nadal jestem lekko przestraszona po moich poronieniach. 2 lata temu po tygodniu od podpiecia sie do watku przyszlych mam poronilam wiec teraz jestem ostrozna... u mnie z tego co pokazuja kalkulatory termin porodu przypadalby na 28 maj tak ze sam koniec miesiaca, i jestem na samiutkim poczatku. Zobaczymy co przyniosa kolejne dni, w zeszlym miesiacu mialam ciaze biochemiczna... ginekolog dopiero za 2 tyg o ile dotrzymam.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Dotrzymasz na pewno. Wszystko będzie dobrze. Pozytywne myślenie najważniejsze :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Aco poradzic kiedy mdli a nie ma sie apetytu? U mnie dopiero poczatek 5 tyg a nie jestem w stanie patrzyc na mieso i nic co slodkie. Jedynie lekkie rzeczy. I to nie zawsze. Zwyczajnie mi niedobrze jak pomysle o jedzeniu a musze jesc bo juz mam ogromna niedowage :(

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny dołączyłam dziś na forum,od piątku zrobiłam 3testy,wszystkie pozytywne,pojechałam do lekarza na usg nic nie było widać,w sobotę zrobiłam hcg wynik 205,mam powtórzyć we wtorek czy wzrasta czy ciąża się rozwija,bo lekarz boi się że może być pozamaciczna
 
Oollaa mnie tez tak straszyli w ciazy z pierwszym synem ale to byla za mloda ciaza. U ciebie tez tak na pewno jest. Idz do gin najwczesniej w 6 tyg. Mamy pewnie podobna date porodu :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ojej, nie bylo mnie tu raptem kilka dni i 21 stron do nadrobienia :)).

W piatek slyszalam najpiekniejszy dźwięk! Bicie serduszka mojego malenstwa.. :) Plakalam z radosci razem z mezem. Teraz trzeba przeczekac trzy tygodnie, podobno czas najwiekszej ilosci poronien :(.

Tez tak macie ze ciagle jestescie zmeczone i senne? Ja przezywam masakre. Chodze spac o 19 i potrafie w ciagu dnia sie kilka razy zdrzemnac :)
 
reklama
Ja mam prace mało obciazajaca wiec myślę że nie powinno być problemu, do końca roku właśnie tak zamierzam ... o ile wszystko będzie dobrze :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Tez zakladam ze do konca roku popracuje jesli bedzie ok,nie mam pracy fizycznej ale bardzo mnie ona stresuje.Jeszcze nie przetrawiłam tego ze jestem w ciazy, musze sie.oswoic,zobaczyc serducho na usg i wtedy zacznę myślec co dalej.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry