reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

ja też mam z tym problem, ale chce mieć pewność :) poza tym to będzie dla niego takie samo zaskoczenie jak dla mnie...
jutro z rana będę od razu dzwonić do lekarza, tylko ja mam problem, bo nie jestem ubezpieczona nigdzie teraz...
O kurcze, ja to zrobilam test z samego rana i pobiegłam do M z nowiną,podziwiam za cierpliwość :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
O kurcze, ja to zrobilam test z samego rana i pobiegłam do M z nowiną,podziwiam za cierpliwość :)

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Wiem wiem ale po tylu latach starań chce mieć pewność i zdjęcie z usg bo boje się ze to mi się śni...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzięki dziewczyny, a orientuje się któraś jak to jest z tym l4... bo tak jestem hotelarzem. .. pracuje długo w zawodzie, byłam na 1/4 etatu -nie negujcie, wolałam dostać większą kasę do ręki itd ale od września szefowa postanowiła ze jestem na całym etacie, oczywiście nie wie ze jestem w ciąży , ja jak mówię tez tego nie planowałam .... jak myślicie ile pasowało by chodzić do pracy, dodam że praca nie ciężka i chce jak najdłużej , żeby ZUS się nie doczepil ... a jak pójdę na l4 to żebym dostała świadczenia

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
Żadna się nie orientuje w temacie ?:))

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie to chyba najgorsza ciąża że wszystkich. Jestem wiecznie śpiąca, słabo mi, mam duszności, mdłości wieczorem przechodzące w zgagę, mdłości jak jestem głodna, piersi bolą. Ale najgorsze to to uczucie jakby powietrze ze mnie schodziło.
No ale chociaż wiem, że w ciąży jestem

Tak samo źle przechodzę. To moja trzecia ciąża i jestem już nią zmęczona. A to dopiero początek.

@klaslaw1987 wydaje mi się, że nikt nie będzie sprawdzał zameldowania. W PUPie podpisujesz oświadczenie, w przychodni musisz złożyć deklarację (wypisać się z poprzedniej) ale te informacje nie są weryfikowane. Ubezpiecza też opieka społeczna, urząd miasta, jeśli nie można inaczej. Tak czy siak cokolwiek nie zrobisz, ubezpieczenie już Cię obejmuje z racji samej ciąży ;)
 
Klaudyna myślę że jak popracujesz do końca roku to powinno być o ile lekarz ci pozwoli to możesz nawet dłużej pracować wszystko zależy jaka masz prace

Ja mam zamiar pracować do grudnia ale nie wiem czy czasem mnie lekarz juz we wtorek na L4 nie wyśle to moja 4 ciąża 2 cc za mną a pracuje w markecie

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tak samo źle przechodzę. To moja trzecia ciąża i jestem już nią zmęczona. A to dopiero początek.

@klaslaw1987 wydaje mi się, że nikt nie będzie sprawdzał zameldowania. W PUPie podpisujesz oświadczenie, w przychodni musisz złożyć deklarację (wypisać się z poprzedniej) ale te informacje nie są weryfikowane. Ubezpiecza też opieka społeczna, urząd miasta, jeśli nie można inaczej. Tak czy siak cokolwiek nie zrobisz, ubezpieczenie już Cię obejmuje z racji samej ciąży ;)[/QUOTE
Na kiedy masz termin bo mi umknelo :eek: Nie strasz też jestem w trzeciej ciąży nie boję się mdlosci miałam w dwóch ciażach tylko rozejscia spojenia lonowego miałam w poprzednich ciażach to jest mega ból mam nadzieję że nie będzie gorszy niż w drugiej ciąży bo inaczej nie będę mogła chodzić :(
 
Tak samo źle przechodzę. To moja trzecia ciąża i jestem już nią zmęczona. A to dopiero początek.

@klaslaw1987 wydaje mi się, że nikt nie będzie sprawdzał zameldowania. W PUPie podpisujesz oświadczenie, w przychodni musisz złożyć deklarację (wypisać się z poprzedniej) ale te informacje nie są weryfikowane. Ubezpiecza też opieka społeczna, urząd miasta, jeśli nie można inaczej. Tak czy siak cokolwiek nie zrobisz, ubezpieczenie już Cię obejmuje z racji samej ciąży ;)
Musze to jakoś ogarnąć. Wiem ze na pierwszą wizytę pójdę i tak prywatnie bo chce zobaczyć to cudo na usg żeby w 100% uwierzyć :)

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klaudyna myślę że jak popracujesz do końca roku to powinno być o ile lekarz ci pozwoli to możesz nawet dłużej pracować wszystko zależy jaka masz prace

Ja mam zamiar pracować do grudnia ale nie wiem czy czasem mnie lekarz juz we wtorek na L4 nie wyśle to moja 4 ciąża 2 cc za mną a pracuje w markecie

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja mam prace mało obciazajaca wiec myślę że nie powinno być problemu, do końca roku właśnie tak zamierzam ... o ile wszystko będzie dobrze :)

Napisane na SM-G900F w aplikacji Forum BabyBoom
 
gratuluje nowym :)
my dzisiaj do poludnia pochodzilismy po lesie, bardzo mnie to zmeczylo ;)
wlasnie tak sie zastanawiam, do kiedy bede pracowac...wstepne chcialam do ferii zimowych, ale zobaczymy jak to wyjdzie :)
 
reklama
@Mysza1990 no to Twoje rozejście jest bardzo prawdopodobne i tym razem :oo2: Nie życzę Ci tego oczywiście.

Ja każdą kolejną ciążę znoszę coraz gorzej. Mówią, że każda ciąża jest inna, nie mówili, że gorsza:sorry: W poprzedniej na tym etapie miałam mdłości i ból brzucha/krzyża, w tej doszedł mi cały pakiet dodatkowych atrakcji. Ale przecież nie u każdej tak jest. W sumie to nawet jestem zaskoczona tą pełnią objawów. Termin 01.05, zatem witam się w trzecim miesiącu od wczoraj :-) :)
 
Do góry