reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dołączam się do Was ;) też termin z obliczeń na 26 maja. Tylko że ja się cholernie boję bo urodziłam w maju w 23 tc :( dwa cykle starań i znowu zobaczyłam dwie kreseczki. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze... Musi być. Narazie nikomu nie mówimy z mężem... Narazie czekamy na rozwój wydarzeń.
Ojjj kochana trzymam kciuki aby tym razem było wszytko super. A jesteś pod opieka lekarzy? Zeby wcześniejszą sytuacja sie nie powturzyla?
Czesc, witam sie choc jeszcze niepewnie i nie wiem czy na stale bo nadal jestem lekko przestraszona po moich poronieniach. 2 lata temu po tygodniu od podpiecia sie do watku przyszlych mam poronilam wiec teraz jestem ostrozna... u mnie z tego co pokazuja kalkulatory termin porodu przypadalby na 28 maj tak ze sam koniec miesiaca, i jestem na samiutkim poczatku. Zobaczymy co przyniosa kolejne dni, w zeszlym miesiacu mialam ciaze biochemiczna... ginekolog dopiero za 2 tyg o ile dotrzymam.

Fabimama ja bede bardzo chetna bo ja bardziej fb niz forowa jestem ale wstrzymam sie jeszcze do wizyty u lekarza conajmniej :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej kochana. Mocno trzymam kciuki!

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kari 21 ja tez tak dzisiaj mialam sproboj sobie chociaz troszke wmusic w siebie chociaz z kilka kesow jedzenia jedz powoli bedzie cie teoche mdlilo ale jak napelnisz troche zoladek to ci ulzy .Ja jak tylko poczuje troche glodu to cos malego zjem .Jem malo ale czesto .Jak nie jesz to jest jeszcze gozej w poprzedniej ciazy tak mialam przez dwa miesiące
 
Gosiaczek najgorsze ze ja juz po 2 gryzach czuje sie pelna na zoladku i mi jeszcze bardziej niedobrze :( z moim mlodszym synem mialam to samo ale wtedy mialam wage prawidlowa wiec moglam sobie pozwolic na to a teraz jestem chuda jak bezdomny pies i nawet kilogram utraty wagi to w moim przypadku masakra. No ale nic, powoli i byle do przodu.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie mdłości łapią dopiero ok. 11 i potrafią trzymać do wieczora, raz mocniej raz słabiej i nie ma znaczenia czy jestem głodna czy nie...

Napisane na TRT-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja mam mdłości z samego rana, nie mam wogóle apetytu, do śniadania się zmusze poleżeć muszę z 2 godziny i dopiero zaczynam się lepiej czuć, później już jest ok. Ale te bóle głowy, masakra są okropne cały czas... zrobi się troszke lepiej a za chwile jak mnie ukłuje tak już masakra......
 
A mnie brzuch okropnie boli... ja jestem do tylu w porownaniu do wiekszosci z was bo to dopiero poczatek 5 tygodnia :( ale mam wrazenie ze zaraz ze mnie chlusnie a bol nasila sie wieczorami okropnie. Strasznie sie boje myslec o tej ciazy w czasie dokonanym, ze jest... boje sie ze znow poronie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A mnie brzuch okropnie boli... ja jestem do tylu w porownaniu do wiekszosci z was bo to dopiero poczatek 5 tygodnia :( ale mam wrazenie ze zaraz ze mnie chlusnie a bol nasila sie wieczorami okropnie. Strasznie sie boje myslec o tej ciazy w czasie dokonanym, ze jest... boje sie ze znow poronie.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Kari kochana a jestes na lekach??? Luteina lub cos podobnego?

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Fabimama biore duphaston na wlasna reke i czekam na wizyte u gina :( dodatkowo lykam podwojna dawke magnezu i nospe. Mam kiepskie przeczucia co do tej ciazy ale nic nie jestem w stanie narazie zrobic, ginekolog dopiero 28.09 ale wczesniej i tak jeszcze nie byloby za bardzo nic widac czy sie rozwija jak powinno czy nie... no nic. Robie wszystko co w mojej mocy. Niepokoja mnie te bole brzucha ale musze poczekac i zobaczyc co z tego bedzie. W zeszlym miesiacu biochemiczna, teraz moze byc powtorka... a 2 lata temu plod obumarl w 6 tyg a dowiedzialam sie w 8 ale nie mialam zadnych dolegliwosci dopiero plamienie w tym 8 tyg. Takich boli sobie nie przypominam ani przy poprzednich poronieniach ani ciazach donoszonych.

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Kari, a mialas robione jakies badania w zwizku z poronienieami, czy to pierwsze bylo? Duzo odpoczywaj, trzymam mocno kciuki.
 
Do góry