reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Czesc, witam sie choc jeszcze niepewnie i nie wiem czy na stale bo nadal jestem lekko przestraszona po moich poronieniach. 2 lata temu po tygodniu od podpiecia sie do watku przyszlych mam poronilam wiec teraz jestem ostrozna... u mnie z tego co pokazuja kalkulatory termin porodu przypadalby na 28 maj tak ze sam koniec miesiaca, i jestem na samiutkim poczatku. Zobaczymy co przyniosa kolejne dni, w zeszlym miesiacu mialam ciaze biochemiczna... ginekolog dopiero za 2 tyg o ile dotrzymam.

Fabimama ja bede bardzo chetna bo ja bardziej fb niz forowa jestem ale wstrzymam sie jeszcze do wizyty u lekarza conajmniej :)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
O to jestesmy na tym samym etapie ciąży,z kalkulatora wychodzi mi termin 26 maja.Też jestem pełna obaw po ostatnim poronieniu ale grunt to pozytywne nastawienie. Trzymam kciuki.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No pewnie takto moja 3ciąża,ale fakt jak byłam na potwierdzeniu w poprzednich ciążach, to był już 6tydz a teraz jest 3-4 według wyliczeń,mam córkę 13lat,synka 8 no i chyba fasolkępozdrawiam
 
Ojej, nie bylo mnie tu raptem kilka dni i 21 stron do nadrobienia :)).

W piatek slyszalam najpiekniejszy dźwięk! Bicie serduszka mojego malenstwa.. :) Plakalam z radosci razem z mezem. Teraz trzeba przeczekac trzy tygodnie, podobno czas najwiekszej ilosci poronien :(.

Tez tak macie ze ciagle jestescie zmeczone i senne? Ja przezywam masakre. Chodze spac o 19 i potrafie w ciagu dnia sie kilka razy zdrzemnac :)
Super uczucie zobaczyć bijące serduszko! Ja doświadczyłam tego w czwartek [emoji6] też obawiam się czasu do 12 tygodnia..
Tez zakladam ze do konca roku popracuje jesli bedzie ok,nie mam pracy fizycznej ale bardzo mnie ona stresuje.Jeszcze nie przetrawiłam tego ze jestem w ciazy, musze sie.oswoic,zobaczyc serducho na usg i wtedy zacznę myślec co dalej.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom

Mam to samo.. praca w zasadzie mało fizyczna ale za dużo stresow.. nikt w pracy jeszcze nie wie ale chyba za niedługo powiem i poproszę żebym mogła kogoś przeszkolić bo niestety nie moge isc na l4 ot tak, bo nikt nie ogarnia programu na którym pracuje [emoji53]

Powiem wam, że mąż wypaplał już rodzicom i teściom.. ja mam mieszane uczucia bo wolałabym jeszcze poczekać.. chociaż z drugiej strony co ma byc to bedzie.. jakby ( odpukać) cos sie stało to i tak ktoś musiałby się zająć naszym synem wiec nic się nie ukryje..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
O to jestesmy na tym samym etapie ciąży,z kalkulatora wychodzi mi termin 26 maja.Też jestem pełna obaw po ostatnim poronieniu ale grunt to pozytywne nastawienie. Trzymam kciuki.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom


Dołączam się do Was ;) też termin z obliczeń na 26 maja. Tylko że ja się cholernie boję bo urodziłam w maju w 23 tc :( dwa cykle starań i znowu zobaczyłam dwie kreseczki. Mam nadzieję, że teraz będzie dobrze... Musi być. Narazie nikomu nie mówimy z mężem... Narazie czekamy na rozwój wydarzeń.
 
Ja do pracy nie zamierzam wracac. Tydzien temu skonczyl mi sie macierzynski, teraz jestem na urlopie wypoczynkowym do konca pazdziernika. Przed zakonczenirm urlopu ide na l4. Nie oplaca mi sie wracac na te kilka miesiecy, zwlaszcza ze I tak myslalam o zmianie pracy
 
Ja też nie chce pracować niby mam siedzącą pracę biurowa,ale stresujaca,głupia kierowniczke, więc jak wszystko okaże się ok zmykam na l4 wkoncu to nasz czasu odpoczynek
 
reklama
Hej. Ja znowu mam swoją działalność od niedawna i kończę w tym roku studia, więc mam zamiar pracować tak długo, jak się da, bo inaczej będzie problem z finansami. Moja praca jest dość męcząca bo pracuje z dziećmi specjalnymi i trudnymi, często je dźwigam, są też nieprzewidywalne, ale nie stać nas na moje niepracowanie.

Napisane na TRT-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry