reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Czy przenioslyscie sie na fb ze taka cisza tu? Cos przeoczylam?
Tysia tu id poczatku cisza ;) kobietki wstydliwego chyba albo zapracowane. Istnieje tez opcja jak u mnie ze rozchulam sie jak szczęśliwie Wende w pierwszy trymestrze czego każdej z nas życzę z całego serca ;)

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
ja wrocilam z zebrania, przenioslam swoja wizyte do gina na wtorek, bo zapomnialam ze w kolejny czwartek mam u siebie w pracy zebranie....
ciagle chodze rozkojarzona...
 
Ja tez mam wizytę we wtorek mam nadzieje ze wszystko w porządku bo ostatnio nic nie było widać

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jesteśmy, jesteśmy, tylko co tu pisać. Wszystkie jeszcze nie do końca wierzą, że będą mamami, od wizyty do wizyty, podłe samopoczucie. Miało być nudnie w ciąży, więc jest ;-)
 
Do góry