reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

Gorzki czy metaliczny? Różnie go dziewczyny nazywają ale nie jest efektem tabletek tylko objawem ciąży. W poprzedniej wyraźnie czułam posmak metalu ( lub krwi) a w tej faktycznie gorycz. To całkiem normalne.

A ja mam syndrom wicia gniazda, wzięłam się za rzeczy, które leżały odłogiem pół roku.
U mnie jest normalnie gorzki smak sliny ,jak przelykam sline to czuje gorycz :dry:
 
reklama
Ja nie jestem zwolennikiem brania nospy w 1trymestrze

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Ja nie lubie w ogole nic brać ale nie moge normalnie funkcjonowac tak mnie dziwnie boli podbrzusze i pachwiny jakby ktoś ciągnął z jednej strony a ktoś z drugiej.. Niech to juz jest 20 to maly bedzie zbieral sie spac..
 
Można brać. Ja brałam całą ciążę. Dziecko jest zdrowe. Ale jak wszystko z głową i tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Nie znalazłam naukowych dowodów na wpływ na napięcie mięśniowe. Jeśli są, medyczne, chętnie poczytam.
 
Można brać. Ja brałam całą ciążę. Dziecko jest zdrowe. Ale jak wszystko z głową i tylko wtedy, gdy jest potrzebna. Nie znalazłam naukowych dowodów na wpływ na napięcie mięśniowe. Jeśli są, medyczne, chętnie poczytam.
Dokładnie tak jak piszesz no-spa w zaden negatywny sposob nie wplywa na płód oczywiscie brana wg wskazań tj nie przekraczając maksymalnej dawki dobowej.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry