reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

U mnie dzisiaj nieciekawy dzień bo złapałam wirusa od syna i cały dzień mam mega katar i jestem słaba [emoji853] kupiła sobie syrop dla kobiet w ciąży bo nie wiem co moge sobie zaaplikować.. Jeszcze dzisiaj miałam gości, którzy dopiero poszli i jestem wykończona.. także spokojnej nocy, dobranoc


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Witam my dzisiaj pobudkę o 6 mieliśmy oczywiście po 2 tygodniach żłobka jest mega katar
Ja dzisiaj na 12 do pracy idę pierwszy weekend pracujący od dwóch lat
 
Chcialabym juz byc nie w
Właśnie kawkę popijam z ciastkiem ale wysprzatalam cale mieszkanie więc mi się należy
A z waga muszę się kontrolować bo 1 ciąża ponad 30kg druga 19kg trzecia 24kg i zostało mi z niej 9kg więc fajnie by było jakbym coś schudła
Powiedz Kochana, czy faktycznie kazda ciaza jest inna ?
Czy w kolejnych czlowiek przezywa troche mniej ?
Wiecie ja po pierwszym poronieniu jak zaszlam w ciaze to nie moglam w to uwierzyc, w sensje ze sie nie nakrecalam i w ogole. Do tej ciazy tez podchodze jakos tak asekuracyjnie, boje sie cieszyc .
 
Chcialabym juz byc nie w

Powiedz Kochana, czy faktycznie kazda ciaza jest inna ?
Czy w kolejnych czlowiek przezywa troche mniej ?
Wiecie ja po pierwszym poronieniu jak zaszlam w ciaze to nie moglam w to uwierzyc, w sensje ze sie nie nakrecalam i w ogole. Do tej ciazy tez podchodze jakos tak asekuracyjnie, boje sie cieszyc .
Mysle że to normalne, a zwlaszcza po utracie. Kazda z nas do samego konca boi się czy bedzie jej dane dziecko zdrowe wydac na swiat. Potem tez sie trzesiemy czy dziecko na cos nie zachoruje.. błędne koło, ale za to odpowiedzialna jest troska i milosc do potomstwa.

zem3j44j4b8qvg9a.png
 
Niby inaczej ale ja moja druga córkę straciłam w 35t więc kolejną ciąża to była jedna wielka panika leżałem 5 razy w szpitalu a jak urodziłam to rodzina bala się zadzwonić bo miałam mieć cc o 8 a zrobili o 12 i wszyscy się bali że znowu coś nie tak

Więc w moim przypadku to raczej stres kolejny będzie
 
Oj tak. Kazda inna. W pierwszej czulam sie super. Pracowalam studiowalam i niczym nie przejmowalam a z dnia na dzien sie okazalo ze bedzie wczesniak (w 33tc zaczęłam krwawic i miec skurcze. Po 4dniach w szpitalu cesarka) do drugiej podeszlam troche bardziej ostroznie ale skonczyla sie zabiegiem bo puste jajo plodowe. Ta ciaza to w ogole bym najchetniej d... Z lozka nie podnosila i lezala nogami do gory. Tym bardziej ze sam gin kaze lezec i odpoczywac
 
Mam pytanie jeszcze do dziewczyn ktore biora luteine, ja stosuje ja doustnie,pod jezyk , i non stop mam gorzki posmak . Zastanwiam sie czy to normalne, czego nie sprobuje to po chwili jest gorzkie jak nie wiem ...
Ciesze sie ze nie jestem sama w tym swoich obawach i troskach :)
 
@Kropeczka18 przy podjezykowej mialam to samo..
Ja dzis znowu poplamiam troche.. A chcialam tylko posprzatac dom :(
No juz normalnie nic nie moge zjesc , pic , masakra ... wszystko po chwili robi sie gorzkie,i w sumie caly czas mam taki gorzki posmak w ustach . Na poczatku mialam tak tylko chwile po tym jak sie tabletka rozpuscila,a teraz caly dzien ... i stad wlasnie sie zastanawiam czy to normalne .
 
reklama
Gorzki czy metaliczny? Różnie go dziewczyny nazywają ale nie jest efektem tabletek tylko objawem ciąży. W poprzedniej wyraźnie czułam posmak metalu ( lub krwi) a w tej faktycznie gorycz. To całkiem normalne.

A ja mam syndrom wicia gniazda, wzięłam się za rzeczy, które leżały odłogiem pół roku.
 
Do góry