reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Hej, ja cały czas podczytuje, tylko nie bardzo mam kiedy pisać. Mojemu małemu idą zęby i cały czas chce być na raczkach, mam cały czas przy nim siedzieć itp bo inaczej awantura. Tabelkę wkleję jak znajdę chwile zeby wziąć laptopa.
Tez biore tylko kwas foliowy i euthyrox na tarczyce.
Moje mdłości pojawiają sie jak mnie głód złapie, zjem cos i jest ok. Jutro wizyta u ginekologa.

Milego dnia

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z zawodowego doświadczenia nadal podtrzymuje zdanie, że bezpiecznie możecie w ciąży stosować no-spe oraz paracetamol NIE przekraczając maksymalnych dawek dobowych. Nie kierujcie sie tym co piszą w internecie, tylko z kazda watpliwoscia co do stosowania lekow skierujcie sie do lekarza. Na kazdej ulotce kazdego leku jest wyraznie napisane, ze w okresie ciazy i karmienia piersia nalezy zaciagnac porady lekarza lub farmaceuty co do mozliwosci stosowania danego leku. Oczywiscie zgadzam sie, ze wiekszosc leków z grupy NLPZ jest w ciazy zakazana, a inektore moga dzialac teratogennie. Ne stosujemy ibuorofenu np (ibuprom, ibum, mig) i kwasu acetylosalocylowego np ( aspiryna, polopiryna).

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny mam problem prosze o rade moze mi pomozecie:szok: Jestem w 7 tygodniu ciazy i dostalam owsiki od corki nie moge wziasc zadnego leku czy moge czyms innym to wyleczyc utrzymuje higiene ale sa we mnie jak sie ich pozbyc od srodka
 
Podobnie na witaminach jest zalecana dawka. Np. Femibion to jedna tabletka dziennie.
Zauważyłam u siebie taką prawidłowość, jak tylko zapomnę wziąć witamine, tego samego dnia zaczynają boleć mnie zęby :eek:

Zaczęłam 8 tydzień. Niby się wlecze a jednak pędzi.
 
Home mam pytanie byłaś może na lipcowkach 2016 lub majówki 2014 bo kojarzę nick może jakaś dziewczyna miała podobny

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom

Bylam na majówkach 2011 ;-) ;) Jest dziewczyna o podobnym nicku, tylko po Hope ma jeszcze cyferki. Ja byłam pierwsza i zaklepałam nick;-) ;)

@szczesliwa66 no to masz przechlapane. Z naturalnych metod, możesz pić sok z marchwii (takie jednodniowe albo sama rób, nie pasteryzowane w kartoniku), kiszona kapusta (sok szczególnie), pestki z dynii i lewatywy z czosnku. Nie wiem jak ze skutecznością bo problemu nie miałam ale mówią że działa.
 
Hej dziewczyny mam problem prosze o rade moze mi pomozecie:szok: Jestem w 7 tygodniu ciazy i dostalam owsiki od corki nie moge wziasc zadnego leku czy moge czyms innym to wyleczyc utrzymuje higiene ale sa we mnie jak sie ich pozbyc od srodka
Niestety jeśli już sie zarazilas, to zadne domowe sposoby nie pomoga. Sposoby o ktorych pisze @Hope to naturalne sposoby na uniknięcie zarażenia. W twoim wypadky musisz jak najszybciej udać się do lekarza, może być pierwszrgo kontaktu. Podejrzewam, że przepisze Ci kuracje lekiem o nazwie Pyrantelum. Stosować w ciąży można go, gdy jego potencjalne korzyści dla matki przewyższają ryzyko dla dziecka. Tutaj niestety musi zadecydować lekarz.

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Witajcie ;)

Jakie plany na niedziele?
U nas tez leci 8 tydzień. U mnie nerwowo bo ostatnio 8t5d stracilismy maleństwo. Wiec trochę sie boje. Z objawów nadal brak @ hi hi i bol piersi... Coraz gorszy. Najgorzej jest wieczorami jak trzeba stanik zdjąć :( uczucie jak aby miliony szpilek były wbijane w piersi. I sutki sterczące non stop i bolesne przy każdym przypadkowym dotknięciu. Podbrzusze lekko pobolewa ale to normalne ;) wszystko rośnie razem z fasolinka.

Co do owsikow... To jak najszybciej do lekarza moim zdaniem.

Daga - ty jesteś farmaceutka? ;)



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry