reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Hejo, nie miałam kiedy wcześniej ;p
zarys tabelki, takie coś bedzie oki?? ;)
Zobacz załącznik 821353
Ładnie to wyszło :)

Kolejne pytanie: czy zauwazylyscie przetluszczanie wlosow? Ja mam tragedie na głowie. Myje wlosy codziennie, od zawsze ot taki nawyk. Nie miałam z tym nigdy problemu. Od miesiaca jest tragicznie, popoludniu wygladam jakby ktos wylal mi na łeb szkalnke oleju, do tego jak przejade palcem po skorze glowy to ślisko jak na lodowisku i niestety zapach też pozostawia wiele do życzenia... przepraszam, jeśli ktorejś obrzydziłam kolacje [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ładnie to wyszło :)

Kolejne pytanie: czy zauwazylyscie przetluszczanie wlosow? Ja mam tragedie na głowie. Myje wlosy codziennie, od zawsze ot taki nawyk. Nie miałam z tym nigdy problemu. Od miesiaca jest tragicznie, popoludniu wygladam jakby ktos wylal mi na łeb szkalnke oleju, do tego jak przejade palcem po skorze glowy to ślisko jak na lodowisku i niestety zapach też pozostawia wiele do życzenia... przepraszam, jeśli ktorejś obrzydziłam kolacje [emoji23][emoji23]

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jadlam wlasnie kolacje ale ogorkow malosolnych mi nie obrzydzisz. :)
Ja mylam codziennie bo sie przetluszczaly a teraz jakby mniej ale dalej myje codziennie :)
 
Hej dziewczyny :)
Oczywiscie ja nie wytrzymalam i poszlam wczoraj wieczorem do gina :p
Fasolka jest jeszcze strasznie malutka, ma az caly milimetr :Dale kazdy z nas tak kiedys zaczynal, bardzo sie ciesze ze w ogole jest , bardzo sie balam ze moze byc puste jajeczko:unsure: ale na szczescie dzidzia jest , teraz tylko niech rosnie duza i zdrowa :happy2: mam przyjsc za dwa tygodnie:-D w sumie troche mnie ta wizyta uspokoila wiem ze wszystko jest na miejscu a jak bedzie to czas pokaze :) trzymajcie sie cieplo bo u nas strasznie leje deszcz :confused2:

Super, gratulacje :)
 
Witam nowe majóweczki [emoji173] dziewczyny nie nadazam za wami haha :D mnie dzisiaj od rana strasznie piersi bola tak jak przed okresem. Są dni, ze nie boli nic w ogole, a sa takie jak dzis- nie potrafie sie dotknac. Macie tez tak? :/

Urlop mi sie powoli konczy, wczoraj byla u mnie na kawie kolezanka z pracy. Opowiadala jaki mamy w aptece teraz zap...... wiadomo sezon grypowy sie zaczyna, trzeba zrobic zapasy syropkow itd. To wszystko waży tone. Dziewczyny samr mnie namajwiaja, zebym.jak najwczesniej.poszla na zwolnienie. I chyba tak zrobie... ale najpietw musze powirdziec szefowej i poprosic o mozliwosc wykorzystania reszty urlopu z tego roku. Wiem, ze niektore mamy pravuja i do 8 miesiaca, ale po tym ile sie staralismy o dzidzie, wole nie ryzykowac...

Jak mija wam wtorek? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Hej :) mam podobnie; jednego dnia spokój w objawach a koloejnego tak mnie bolą piersi, że nie można dotknąć..
 
Witam z rana
My już na nogach starsza pojechała do szkoły a ż młodsza ogarniamy się zaraz do żłobka a ja po 22msc wolnego do pracy wracam
 
O kucie pecione jak to moj syn mowi znow mi sie cos pomylilo ale to przez mega sennosc a juz trzeba wstac bo dzisiaj ide na pierwsza wizyte u ginka .Ja tez mam tak z brzuchem wieczorem sie nadyma jak balon.widac przygotowuje sie na fasolke i jej rozmiary.Synus mi sie urodzil to mial 4550 czyli prawie piec kilo pewnie nastepna dzidzia bedzie rowniez slusznych rozmiarow.Kupie sobie wozek i bede brzuch i piersi wozic bo bede pewnie jak wieloryb.ale sie rozpisalam .Ja zamiast tlustych wlosow mam pryszcze i czuje sie jak nastolatka podczas dojrzewania
 
reklama
Również die witam.. Nie mogłam dziś spać ze stresu przed wizyta.. Chyba trzeba wstać i powoli się ogarniać no i męża dobudzić i synka..
 
Do góry