reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja mam na imię Monika, jestem z pomorskiego. U mnie ciąża druga, pierwszą straciłam w październiku 2016. Zdecydowaliśmy się podjąć stastarania, a okazało się, że starać wcale się nie musimy, bo w ciąży już jestem :) nie spodziewałam się, że nastąpi to tak szybko, ale cieszę się i jednocześnie okropnie boję, że znów coś pójdzie nie tak.

Pracuję w drogerii. Obecnie od połowy lipca przebywam na zwolnieniu(leczenie boreliozy) ze względu na to narazie do pracy na pewno nie wrócę. Ale później jak najbardziej :)

A z objawów to mam mdłości bez wymiotów, silny ból piersi, pobolewanie podbrzusza i mega zmęczenie :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Z moich wyliczeń patrząc od ostatniego okresu to 7 maj. 12 września mam wizytę u lekarza i mam wielką nadzieję, że uspokoi mnie to. Ostatnie półtorej miesiąca byłam na antybiotykach i wielu silnych lekach. Teraz gdy okazało się, że jestem w ciąży, to wszystko odstawić musiałam, Ale boję się tez, że to leczenie mogło być negatywne w skutkach
 
Dagaa11 - z tego co się orientuję, to średnia liczona jest z całego ostatniego roku pracy. Czyli najlepiej wziąć L4 od 01.10 jeśli pensje masz liczone do końca miesiaca. Dodatkowo musisz byc w pracy pełne 3 miesiace zeby Ci srednia nie spadła przed kilka dni zwolnienia,jeśli takie brałas wczesniej.
Dziekuje, tak wlasnie podejrzewalam :) na szczescie wczesniej na zwolnieniu nie bylam:) takze zalatwie l4 od 1.10 :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chciałam Wam powiedzieć, że bardZo sie ciesze ze jestescie :) mam takie odczucie przynależnosci do grupy, któa jest w takiej samej sytuacji jak ja :) to jest przecudne uczucie;
Czy mozecie mi powiedzieć jak u Was z przesądami? Mówić o ciązy już, czy nie mowic, kiedy mowic? :)
Dziekuje :)
My już jesteśmy po pierwszej wizycie, wprwdzie serduszka jeszcze nie było, ale lekarz powiedzial, ze wszystko jest ok, wiec zdecydowalismy sie powiedziec rodzicom :) no i 11.09 wracam po urlopie do pracy, wiec bede.musiala powiedziec szefowej, bo niestety wielu rzeczy w pracy nie bede mogla robic...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
My już jesteśmy po pierwszej wizycie, wprwdzie serduszka jeszcze nie było, ale lekarz powiedzial, ze wszystko jest ok, wiec zdecydowalismy sie powiedziec rodzicom :) no i 11.09 wracam po urlopie do pracy, wiec bede.musiala powiedziec szefowej, bo niestety wielu rzeczy w pracy nie bede mogla robic...

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
WOW :) Super :) na kiedy masz termin?
 
Z moich wyliczeń patrząc od ostatniego okresu to 7 maj. 12 września mam wizytę u lekarza i mam wielką nadzieję, że uspokoi mnie to. Ostatnie półtorej miesiąca byłam na antybiotykach i wielu silnych lekach. Teraz gdy okazało się, że jestem w ciąży, to wszystko odstawić musiałam, Ale boję się tez, że to leczenie mogło być negatywne w skutkach
U mnie 8 maj. ;) Na pewno wszystko będzie dobrze :) Ja wizytę mam dopiero 27 sierpnia.
Najważniejsze że od razu odstawiłaś.
 
reklama
Do góry