reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja robię rzęsy na bieżąco, z tym, że... coraz ciężej mi wyleżeć na łóżku przez kręgosłup [emoji57] I tak się zastanawiam, czy dam radę z brzuchem jeszcze w maju czy kwietniu je robić.
Coś czuje, że dzisiaj będę mieć bezsenną noc [emoji849] normalnie to już bym spała albo chociaż czuła się zmęczona, a póki co... [emoji5]

Powodzenia na jutrzejszych wizytach [emoji13]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Mnie zgaga meczy i spac nie moge:\ i pozycji znaleźć nie moge wygodnej :\ a jak juz sie ułoże malemu sie chyba nie podoba bo mocno kopie :)
 
Dzisiaj Malutka zaczęła się więcej ruszać także ulga:biggrin2:

Mi wystarczy jak gondola będzie na 6mies jak trzeba będzie się przenieść zimą do spacerówki to trudno kupię wtedy fajny spiworek do wózka i damy radę. Córcia jest z kwietnia i właśnie jakoś zimą przenieśliśmy sie do spacerówki. Gorzej by było gdyby dziecko latem już się nie mieściło do gondoli.

Ja na początek kupuję pampersy a później się zobaczy. Starsza miała pampersy na początek i było ok później zmieniłam na dady i nie było rewelacji więc wróciłam do pampersow. Zobaczymy jak teraz bedzie;)

@Gosika88 gratulacje i szczęścia na kolejne lata:)
@szczesliwa66 super że na wizycie wszystko ok i maluszek jaki już spory:) a brzuszek jaki fajny taka piłeczka:)
@agatenka33 zdrówka:)
@MB91 chyba lepiej żeby szalała dzidzia niż za spokojna była:confused:
 
O depilacji nie myslalam jakos:) ale jak brzuszek urosnie więcej bede gnac mojego D zeby mi pomógł ogolic się:) chcialam zrobic jeszcze paznokcie ale nie długie jakies tylko ściąć do zera i dac zel :) bo z dwojka dzieci wiadomo mie bedzie czasu dbac o siebie :))
Też chciałabym miec pomalowane paznokcie, ale w trakcie porodu nie pozwalają mieć nic na paznokciach.
 
Hej dziewczyny :) właśnie siedzę na poczekalni bo miałam robiona krzywa cukrowa . Tragedii nie ma ale jak lubię słodkie tak to było okrutne :// wczoraj się przestraszyłam trochę bo mały na wieczór jak nigdy spokojny ale na szczęście o 4.30 mnie obudził i uspokoił :) chyba po prostu spał :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny !
Ja tyle co wstałam (wczoraj do 2 się męczyłam i nie mogłam spać) Hihi... i w końcu z moim troszkę się zabawiliśmy bym mogła szybciej zasnąć [emoji39][emoji3]

@paaulaa90 widzisz [emoji3] Nie było czym się martwić [emoji16] Super!

@Katherine u nas też nie można mieć nic na paznokciach, nawet bezbarwnego lakieru bo muszą widzieć płytkę w razie czego.

@Angela3aa mnie też to czeka [emoji57] I całą ciąże mam ochotę na słodkie, ale serio jest aż tak źle? [emoji39]

Jestem załamana dziewczyny - weszłam na wagę wczoraj i mam 9+ [emoji24][emoji24][emoji24]





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny no ja juz dzis mozna powiedziec w miare doszlam do siebie, moj maluszek w brzuszku wczoraj tak buszowal przez caly dzien, doslownie non stop ze az sie balam czy sie tam nie poplatal np. pepowona, na wizycie musze sie podpytac jak to jest.
Cukier mam zamiar zrobic w sobote, zobaczymy jak pojdzie, jak nie bardzo mam tydzien na powtorke, u nas ślicznie od rana świeci słońce ale na zewnatrz jeszcze nie bylam, dzis ide sie konsultowac okulistycznie co do porodu sn., pozdrawiam Was wszystkie, udanych wizyt, niezapomnianych wrażeń z brzuszków.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny !
Ja tyle co wstałam (wczoraj do 2 się męczyłam i nie mogłam spać) Hihi... i w końcu z moim troszkę się zabawiliśmy bym mogła szybciej zasnąć [emoji39][emoji3]

@paaulaa90 widzisz [emoji3] Nie było czym się martwić [emoji16] Super!

@Katherine u nas też nie można mieć nic na paznokciach, nawet bezbarwnego lakieru bo muszą widzieć płytkę w razie czego.

@Angela3aa mnie też to czeka [emoji57] I całą ciąże mam ochotę na słodkie, ale serio jest aż tak źle? [emoji39]

Jestem załamana dziewczyny - weszłam na wagę wczoraj i mam 9+ [emoji24][emoji24][emoji24]





Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Tzn nie ma tragedii da się wypić ale mogło być lepiej :p ja tez przez cała ciąże słodkie jem i pierwszy łyk to smakował jak moja herbata :p ale następne były troszkę gorsze w pewnym momencie nawet chciało mi się wymiotować ale da się przeżyć ;) cieszę się ze mam to za sobą i nie chce raczej powtarzać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tzn nie ma tragedii da się wypić ale mogło być lepiej :p ja tez przez cała ciąże słodkie jem i pierwszy łyk to smakował jak moja herbata :p ale następne były troszkę gorsze w pewnym momencie nawet chciało mi się wymiotować ale da się przeżyć ;) cieszę się ze mam to za sobą i nie chce raczej powtarzać :)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Dlatego też ja to pójdę po całości ... na raz to wezmę [emoji3][emoji13]



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry