reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ale miałam energii dzisiaj [emoji3] Dosłownie godzinę temu usiadłam [emoji39] Szok.
Posprzątałam całe mieszkanie łącznie z szafami, pułkami, pudłami etc. Nie wiem co mnie tak na sprzątanie wzięło [emoji39]

Ja też na początek pampers na pewno będę brać. A potem to zobaczę, bo jeżeli różnicy nie ma w cenie to będę przez internet zamawiać większą ilość pampersów (a to zawsze bardziej się opłaca) [emoji16]

@szczesliwa super [emoji4] Duży ten Twój maluszek, ale to dobrze [emoji38] Najważniejsze żeby zdrowie dzieciątko było [emoji39] No i brzuszek też masz ładniusi [emoji4]

@Jetkaa ja miałam dzisiaj zrobić. Ale tak mnie wzięło z tym sprzątaniem, że jutro zrobię. Ja nie mam praktycznie nic [emoji13] I też szafę w końcu muszę kupić




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Jetkaa slyszalam o tym syndromie wicia gniazda jak napisalas jak Cie na sprzatanie wzielo to tez o tym pomyślalam, ale to dobrze to znaczy ze chcesz juz miec wszystko idealnie na pojawienie nowego czlonka rodziny:)
Szczesliwa66 ale super brzuszek i ciesze sie.ze Twoje dzidzi takie.duże mnie juz by to trochę uspokoilo:), gratulacje!!
Moj w 24 tyg tylko 630g i trosze sie zmartwilam czy nie malutki, ale moze teraz cos podskoczy...
U nas przeszla straszna wirusowka juz dawno sie tak zle nie czulam przez 3 dni z corka z lóżka nie wstawalysmy, glodowka, katar, kaszel goraczka i calkowite oslabienie, dzis u lekarza okazalo sie ze to taki wirus kolejka 30 osob. A ja biedna tylko apap i inhalacje moglam zazywac, oby tylko malutkiemu moje oslabienie nie zaszkodzilo...

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zamówiłam coś dla siebie :)
Żeby nie było, że ciągle dla synka [emoji14]
Wiosno, przybywaj!! :)
Przepraszam że tak wyskakuje ni stąd ni zowąd [emoji23] powiedz mi gdzie kupiłaś te białe buty [emoji7] wyświetliło się jako tytułowe waszego wątku i grzebalam w postach [emoji23][emoji23][emoji23] świetne są

[emoji173]Krystian 20-11-2008 [emoji65]
[emoji173]Mikołaj 16-10-2016 [emoji64]
 
No nic innego jak syndrom wicia gniazda [emoji3]
Ja przeforsowałam się, teraz to czuje [emoji20] Brzuch mnie ciągnie i pachwiny i głowa mnie rozbolała [emoji21]

Zjadłam przed chwilą ryż z kurczakiem i warzywami w sosie pieczarkowym i w końcu mogę odpocząć [emoji847] Jeszcze tylko mojemu odgrzeje jak wróci z pracy i już całkowicie wolne [emoji4]

Czy dziewczynki powinnam się niepokoić tym, że mała ciągle się rusza? No dzisiaj to już dokazuje non - stop! [emoji39] Może ja już popadam w paranoje ‍♀️ ... jest spokojna źle, za bardzo buszuje też się zastanawiam czy z nią wszystko dobrze [emoji39]‍♀️[emoji23]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja staram sie zeby ta ciaza i porod byl bardziej jak by zaplanowany ;) zeby mnie malo co zaskoczylo hehe. Przy 1 dziecku porod, ciaza, po porodzie to byl szok i nowosc . a teraz mniej wiecej wiem czego sie spodziewać:) i nie chce byc nie przygotowana :) nawet zaplanowalam ze w maju bede miala farbowane wlosy, robione rzesy :)
A ile z tego wyjdzie zobaczymy hehe:)
 
Ja staram sie zeby ta ciaza i porod byl bardziej jak by zaplanowany ;) zeby mnie malo co zaskoczylo hehe. Przy 1 dziecku porod, ciaza, po porodzie to byl szok i nowosc . a teraz mniej wiecej wiem czego sie spodziewać:) i nie chce byc nie przygotowana :) nawet zaplanowalam ze w maju bede miala farbowane wlosy, robione rzesy :)
A ile z tego wyjdzie zobaczymy hehe:)

Tez juz mam zaplanowanego fryzjera i henne na rzęsy, jeszcze myślałam o depilacji, ale to się okaże :) torbę też spakuje wcześniej.
 
reklama
Tez juz mam zaplanowanego fryzjera i henne na rzęsy, jeszcze myślałam o depilacji, ale to się okaże :) torbę też spakuje wcześniej.
O depilacji nie myslalam jakos:) ale jak brzuszek urosnie więcej bede gnac mojego D zeby mi pomógł ogolic się:) chcialam zrobic jeszcze paznokcie ale nie długie jakies tylko ściąć do zera i dac zel :) bo z dwojka dzieci wiadomo mie bedzie czasu dbac o siebie :))
 
Do góry