reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziewczyny macie pomysł jak zaspokoić ciagly glod? Jem i jem i ja nadal chodze i szukam co zjeść..mam zachcianke i zjem po czym zaraz znowu jem.. Nie moge sie najeść a zwlaszcza wieczór:\
Mam tak samo niestety czekam aż to minie bo tylko jak mam mały odstęp od jedzenia to mi się wymiotować chce i ręce mi się zaczynają trzesc więc muszę iść jeść :sad:
 
reklama
Moze zaczne pic więcej moze sie uda ..:\ to jest męczące i to bardzo zjem nie najem sie choc zjem baardzo duzo .. A wieczór to masakra az plakac mi sie chce gdy nie mam nic co bym mogla zjeść.. Ja zas bym jadla slodkie .. Dzis 3 godz myslalam co na obiad zjesc to jak weszlam do sklepu nakupilam same slodkie rzeczy.. Ehhh jak nie mdłości były to teraz ciagly apetyt..
 
Moze zaczne pic więcej moze sie uda ..:\ to jest męczące i to bardzo zjem nie najem sie choc zjem baardzo duzo .. A wieczór to masakra az plakac mi sie chce gdy nie mam nic co bym mogla zjeść.. Ja zas bym jadla slodkie .. Dzis 3 godz myslalam co na obiad zjesc to jak weszlam do sklepu nakupilam same slodkie rzeczy.. Ehhh jak nie mdłości były to teraz ciagly apetyt..
No niestety ja staram sie pic za kazdym razem jak czuje sie glodna troche pomaga moze i Tobie pomoze

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pije bardzo dużo i mi chyba nie pomaga w nocy mam wodę z cytryną dwie szklanki 0.7 i ciągle chce mi się pić a wogole dziewczyny czy cytryna może szkodzić dziecku bo oprócz wody z cytryną pije codziennie rano szklankę z całej wyciśniętej cytryny i wtedy czuje się lepiej :cool2:
 
Ja pije bardzo dużo i mi chyba nie pomaga w nocy mam wodę z cytryną dwie szklanki 0.7 i ciągle chce mi się pić a wogole dziewczyny czy cytryna może szkodzić dziecku bo oprócz wody z cytryną pije codziennie rano szklankę z całej wyciśniętej cytryny i wtedy czuje się lepiej :cool2:
Mysle ze nie szkodzi dziecku cytryna ja nie moge duzo kwasnych bo mam zgage.

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry obudzily mnie mdlosci i od rana tule wc juz myslalam ze mam to za soba niestety dzis wymiotuje jak kot

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie pomysł jak zaspokoić ciagly glod? Jem i jem i ja nadal chodze i szukam co zjeść..mam zachcianke i zjem po czym zaraz znowu jem.. Nie moge sie najeść a zwlaszcza wieczór:\

Na wilczy apetyt moze pomoc picie duzej ilosci wody i.. Mycie zebow. Przynajmniej ja tak mam, ze po umyciu zebow zmniejsza mi sie ochot na podjadanie :-)
 
Cześć dziewczyny dzięki za podpowiedzi :)
Ja w sumie pije baardzo malo plynow nie lubie moze max 1litr dziennie..:\ wiec moze mnie to bedzie dopelniac..
A mnie obudzil smak na fusiatą kawe :p nie pije od kiedy jestem w ciazy rozpuszczalnej kawy, za to zasmakowala mi prima i pije raz dziennie kawe:)

Miłego weekendu! :)
 
Cześć dziewczyny dzięki za podpowiedzi :)
Ja w sumie pije baardzo malo plynow nie lubie moze max 1litr dziennie..:\ wiec moze mnie to bedzie dopelniac..
A mnie obudzil smak na fusiatą kawe :p nie pije od kiedy jestem w ciazy rozpuszczalnej kawy, za to zasmakowala mi prima i pije raz dziennie kawe:)

Miłego weekendu! :)

To stukam się kawka, idę sobie właśnie robić :)
Również życzę wszystkim miłego weekendu, bez przykrych dolegliwości ciążowych.
 
reklama
Do góry