reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dziekuje Wam bardzo. Mysle, ze probke pobralam poprawnie, zawsze mialam wszystko w normie. Pojde wobec tego do lekarza pierwszego kontaktu. Zycze udanego wieczoru
 
reklama
U nas w Uk chodzi o to że powyżej 150 nie ma żadnych podejmowanych dalszych kroków a że Maripo nie miała badania na przyziernosc to przy 160 ja mogą dalej diagnozowac tylko te 160 to był wynik podwyższony zespołu Downa ? Czy Edwardsa i Patau?

Tak podejrzewałam. System jaki mają taki mają, to nie tłumaczy nieprawidłowego postępowania, szczególnie, że program do oceny ryzyka pochodzi właśnie z UK i kto jak kto ale oni wiedzą najlepiej do kiedy i jak badać. Pech trafić na nieuka czy tu czy tam.

Mndol93 może jeszcze posiew lekarz zleci. Częsty problem w ciąży.
 
Ostatnia edycja:
Cześć dziewczyny. Kurde załatwiłam się .. czy któraś z Was kiedyś czuła pulsowanie w brzuchu pod piersiami?dziś pierwszy raz coś takiego mam k się martwię czy mam jakieś problemy krążenia? Myślałem na początku że to puls ale jednak nie są rehularne.jak położę rękę na górnej części brzucha z prawej strony to się porusza impuls.myslicie że to coś poważnego? Dziecko chyba jest w dolnej części brzucha i raczej w 17 tc się nie czuje przy pierwszej ciąży
..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Cześć dziewczyny. Kurde załatwiłam się .. czy któraś z Was kiedyś czuła pulsowanie w brzuchu pod piersiami?dziś pierwszy raz coś takiego mam k się martwię czy mam jakieś problemy krążenia? Myślałem na początku że to puls ale jednak nie są rehularne.jak położę rękę na górnej części brzucha z prawej strony to się porusza impuls.myslicie że to coś poważnego? Dziecko chyba jest w dolnej części brzucha i raczej w 17 tc się nie czuje przy pierwszej ciąży
..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
A odczuwasz jakis bol?

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nìe nic nie boli tylko pulsuje. Zmartwilam się miało być A nie załatwiłam;) te słowniki w komórkach..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 
Nìe nic nie boli tylko pulsuje. Zmartwilam się miało być A nie załatwiłam;) te słowniki w komórkach..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
Ciezko mi okreslic ale mysle ze to nic groznego czasem odczowa sie rozne rzeczy moze dlatego ze wszystko sie przesowa w srodku i jestesmy wyczulone to moze byc jakis skorcz miesni taki jak pulsowanie cos jak tik w oku takie poruszanie sie powieki mialas kiedys?jesli bedzie trwalo dlugo skonsultuj z lekarzem

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny macie pomysł jak zaspokoić ciagly glod? Jem i jem i ja nadal chodze i szukam co zjeść..mam zachcianke i zjem po czym zaraz znowu jem.. Nie moge sie najeść a zwlaszcza wieczór:\
 
reklama
Dziewczyny macie pomysł jak zaspokoić ciagly glod? Jem i jem i ja nadal chodze i szukam co zjeść..mam zachcianke i zjem po czym zaraz znowu jem.. Nie moge sie najeść a zwlaszcza wieczór:\
Ja mam straszna ochote na nabial moge jesc i jesc moze pij wiecej wody i soku itp

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry