reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Dzien dobry,
Witam nowe kolezanki:)
Maartaa, ja robie test, a jest to moja druga ciaza i w pierwszej tez robilam. Badanie robi sie dla kazdej ciazy, o ile oczywiscie chce sie je robic;)
Co do wina, to ja jestem zdania, ze ani kapki. Niestety.... a tez lubie, bardzo;)
Oolcia, Paula, Kasiales, trzymam kciuki [emoji1307][emoji1307]ja dzis nam zwykla wizyte o 14:30, mysle ze bez usg.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
reklama
Hej Dziewczyny :) Mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie :)

Termin porodu mam na 18 maja 2018 :) To moja trzecia ciąża. Pierwsza zakończyła się porodem pięknej i zdrowje córeczki, druga niestety poronieniem dwóch pęcherzyków, a teraz trzecia. W 7tc miałam jednodniowe plamienie, już się wystraszyłam, ale na szczęście wszystko ok. W tym tygodniu będę miała USg prenatalne :) oby wszystko było w porządku. Martwię się, ponieważ córcia przyniosła mi do domu z przedszkola bostonkę no i wiecie, naczytałam się :(
Mam do Was pytanie odnośnie badania pappa. Czy w drugiej cąży też robicie? Ja będąc z córką w ciąży robiłam, teraz zastanawiam się czy to jest koneczne czy takie badanie robi się raz bez względu na ilość ciąż?

Pozdrawiam :)

Hej, mamy ten sam termin porodu, prenatalne mam za tydzień :)
 
A ja poszalałam od rana z tostami, potem rosół, potrawka, upiekłam tą babkę i kawałeczek zjadłam jeszcze cieplej (aż cud, że jeszcze nie choruje) a teraz ... teraz wjedzie fasolka po bretońsku [emoji4]

Jak to jest z tą lampką wina? Niektórym lekarze zalecają (przy anemii w szczególności) a niektórzy twierdzą, że nawet kapki...



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Nigdy. To nieodpowiedzialni lekarze. A potem FAS kto będzie leczył, rehabilitował i żył z?
 
Hej Dziewczyny :) Mam nadzieję, że mnie nie wyrzucicie :)

Termin porodu mam na 18 maja 2018 :) To moja trzecia ciąża. Pierwsza zakończyła się porodem pięknej i zdrowje córeczki, druga niestety poronieniem dwóch pęcherzyków, a teraz trzecia. W 7tc miałam jednodniowe plamienie, już się wystraszyłam, ale na szczęście wszystko ok. W tym tygodniu będę miała USg prenatalne :) oby wszystko było w porządku. Martwię się, ponieważ córcia przyniosła mi do domu z przedszkola bostonkę no i wiecie, naczytałam się :(
Mam do Was pytanie odnośnie badania pappa. Czy w drugiej cąży też robicie? Ja będąc z córką w ciąży robiłam, teraz zastanawiam się czy to jest koneczne czy takie badanie robi się raz bez względu na ilość ciąż?

Pozdrawiam :)
Witamy nowa musie gratulacje

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry moje drogie mamy wieje strasznie tez spac w nocy nie moglam mialam wrazenie ze dom mi zdmuchnie.
Trzymam kciuki za wszystkie wizyty ja dzis odbieram wyniki zelaza i FT4 i ide z nimi do lekarza zobaczymy co i jak

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za badania !!
@Paula, masz u tego samego lekarza co ja?
@Oolcia, ja znowu nie czekania telefon bo lekarz powiedział, że jak będzie wszystko ok to nie będą dzwonić, a jak coś im się nie spodoba to zadzwonią.. dziś mija tydzień i narazie cisza..
Witajcie nowe majowe mamusie [emoji6]
Ja wczoraj zakupiłam legginsy i rajstopy ciążowe w H&M [emoji3]
Powiem wam, że z powodu mojego problemu z połykaniem tabletek strasznie się męczę z femibion 2 [emoji27] tabletki ok, ale kapsułki z dha to jakiś koszmar.. wczoraj przegryzłam i do nocy było mi niedobrze.. ohydny rybi smak!! Zastanawiam się, czy po prostu nie kupić tranu w syropie..


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry