reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Mnie dziś też pogoda męczy. Jeszcze mgła całkiem nie opadła. Niby ma być ciepło i ładnie.
A w ogóle to chyba mi się zaczyna rwa kulszowa. Zaczynają mnie w nocy kurcze w łydce brać i syndrom niespokojnych stóp. I dziwne uczucie w łydce- nie skurcz, ale takie uczucie ciężkości. Plus ból kolan, jak są długo zgięte.

Kurde- starość
 
Dzień dobry :)

Szykuję się na rutynową kontrolę, ciekawa jestem co dziś się dowiem. Ciekawa i w strachu. Zawsze przed każdą wizytą jestem w stresie. Masakra jakie to męczące i trudne. Już nawet pomijam fakt, że ciągle jakiś obcy facet zagląda do pisiokulki. Jak ja tego nie lubię :hmm:
 
Dzień dobry :)

Szykuję się na rutynową kontrolę, ciekawa jestem co dziś się dowiem. Ciekawa i w strachu. Zawsze przed każdą wizytą jestem w stresie. Masakra jakie to męczące i trudne. Już nawet pomijam fakt, że ciągle jakiś obcy facet zagląda do pisiokulki. Jak ja tego nie lubię :hmm:
Aleś Ty rozwiązła. Powodzenia. Dobrze będzie
 
Goska88 trzymamy kciuki zeby bylo juz dobrze i zdrowka

Ja wlasnie zwatpilam calkowicie w państwowa sluzbe zdrowia. Uslyszlam od lekarza ze wynik tsh 3,07 jest prawidłowy. Ide jutro prywatnie bo nie mam juz sil.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Megi no niestety, normy się pozmieniały a niektórzy lekarze dalej tkwią w stanie wiedzy że norma jest do 5. Problem w tym że norma do 5 jest ok dla mężczyzn i kobiet po menopauzie a w żadnym razie dla kobiet w ciąży. Ale to nie jest bardzo zły wynik nie martw się ( ale oczywiście idź prywatnie).
 
Goska88 trzymamy kciuki zeby bylo juz dobrze i zdrowka

Ja wlasnie zwatpilam calkowicie w państwowa sluzbe zdrowia. Uslyszlam od lekarza ze wynik tsh 3,07 jest prawidłowy. Ide jutro prywatnie bo nie mam juz sil.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Idź i skonsultuj jak najbardziej! Mi przy 2,24 przepisał leki w momencie.
 
Megi no niestety, normy się pozmieniały a niektórzy lekarze dalej tkwią w stanie wiedzy że norma jest do 5. Problem w tym że norma do 5 jest ok dla mężczyzn i kobiet po menopauzie a w żadnym razie dla kobiet w ciąży. Ale to nie jest bardzo zły wynik nie martw się ( ale oczywiście idź prywatnie).

Dzieki Oalndia za pocieszenie :*
Wiece co usluszalam ze wynik powninen byc miedz 2,5 a 3,0 smiech na sali. Powidzial mi to szef endokrynologii na Kopernika


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry