reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Miłego dnia wszystkim!:) bez mdłości i przykrych dolegliwosci. Słyszałam ze imbir ma dobre właściwości przeciwwymiotne. I ten prenatal uno, który brałam ma wyciąg z imbiru. Moze warto dodać do herbatki?
 
reklama
Ja wczoraj na szybko robilam saladke z tunczykiem *-* tak mnie na nia naszlo

bl9ce6ydcoz8yhcb.png

34bwyx8d10x9fm03.png

Tunczyk w ciazy nie jest wskazany... Link do: DIETA w CIĄŻY: dlaczego ciężarne nie powinny jeść TUŃCZYKA? - Ciąża - m.mjakmama.pl



thgf3e3kb56d5n4q.png


atdcgu1ru4yleh7g.png
 
Dzień dobry.
@klaslaw1987 będzie super. Tez bym chciała się gdzieś z domu wyrwać.
Pogoda zawsze może się zmienić. Życzę słońca.

@marisa podziel się przepisem na sałatkę z tuńczykiem

Rano już odbyłam wizytę w laboratorium i znowu lżejszy portfel.

Miłego dnia wam życzę bez młodości i innych przykrych dolegliwości.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ogórki kiszone, tunczyk w sosie wlasnym(2pudełeczka), kukurydza, 6 jajek, 2 cebule czerwone i majonez. Pokrajać wszystko, wymieszac doprawic i wcinać :)

bl9ce6ydcoz8yhcb.png

34bwyx8d10x9fm03.png
 
reklama
Ja wole nie kusic losu;) tak samo odstawiam potencjalnie szkodliwe kosmetyki, jak i jedzenie, ktore nie jest zalecane w ciazy.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry