reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja jezdzilam co tydzien praktycznie. Jak powiedzialam gin na poczatku poprzedniej ciazy, ze w jednym miesiacu mialabym poleciec 8 razy samolotem, to stwierdzil, ze chyba zartuje [emoji15]


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Ja też jeździłam tydzień w tydzień tylko ze praca fizyczna .. Zwolnienie miałabym od ręki pewnie ..
A teraz w mojej sytuacji nawet nie będę o to pytać i wątpię by sam coś wspomniał :dry:
 
Pierwsza ciaze przepracowalam cala. Doslownie. Druga w 24 tc wyladowalam w szpitalu z zagrozeniem przedwczesnym porodem i nie bylo mowy o powrocie do pracy. Teraz jestem na zaleglym wypoczynkowym bo kilka t g temu skomczyl mi sie macierzynski. Nie oplaca mi sie wracac do pracy zwlaszcza ze jej szczerze mie lubie i mialam zmieniac. Gin za to uwaza ze powinnam byc na zwolnieniu zeby odpoczywac i Eby historia z poprzedniej ciazy sie nie powtorzyla.
 
Jak dobrze, że sama jestem sobie sterem i okrętem... Zamierzam pracować tak długo jak się da, a ile będę mogła, dopiero się okaże.
Każda ciąża jest inna. Gdybym była na etacie, już dawno musiałabym wziąć wolne, bo po prostu bardzo źle się czuję.
 
Boże dziewczyna jak ja się nagle źle poczułam no masakra... Zawroty głowy spięty brzuch... Niedobrze mi ...ledwo na nogach stoję , mroczki przed oczami... A ciśnienie porażka 180/124

 
I tak w miarę mi przeleciała te 2 tygodnie [emoji4] teraz tylko strach czy wszystko będzie dobrze...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Też się bałam. Wchodząc do gina od razu mu powiedziałam,że się mega stresuje i natychmiast zrobiliśmy usg, jak zobaczyłam i usłyszałam Serduszko to mi ulżylo niesamowicie - życzę Ci tego samego!!!! Będzie dobrze, ale wiadomo że stres jest :)
 
reklama
Takie cisnienie jest za wysokie,i to sporo.W poprzedniej ciazy jak dochodzilo do 145/... to od razu kierowano mnie na izbę przyjęć.Lepiej to sprawdź u lekarza.

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry