reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Ja jestem w domu.. Nie zdarzylam pojsc do pracy bo wspolnie z mezem ustalilam ze dopoki synek nie ma 3lat (pora na przedszkole) to pobede z nim w domu bo do zlobka nie chcielismy dawac wczesniaka z astma. A ze teraz bedzie drugie kwiecien/maj to synek od sierpnia/wrzesnia idzie do przedszkola ja z drugim w domu i wtedy mysle ze bede jednak szukac zlobka bo za duzo juz siedzenia w domu. Ale wiadomo zycie zweryfikuje plany

0d1yskjot8xw5dpx.png
 
reklama
Mi znowu włącza się agresja... normalnie wszystkich bym rozszarpala
emoji38.png


Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Mam to samo!!!! Wszystko spada tylko na mojego męża. Jestem nie do wytrzymania! Wszystko mi przeszkadza, czepiam się i szukam powodu do kłótni, by nic do mnie nie mówił. Wczoraj powiedział, że już chce poniedziałek bo pójdzie do pracy :( ale z rana z
dziewczyny jak to jest ze zwolnieniem? czy lekarz moze odmowic wystawienia zwolnienia? spotkalyscie sie z odmowa??
mam pierwsze zwolnienie do 11.10 a wizyte 13.10 i nie wiem czy mam isc znowu do innego doka w terminie 11.10 ?
Ja mam zwolnienie do 9go, a wizytę 11go o 17tej, wiec zwolnienie doniose 12go dopiero. Masz tydzień na doniesienie zwolnienia,a lekarz do dwóch dni wstecz może wystawić.
 
Ja nie pracuje wiec nie zastanawiam się od kiedy na L4.
Teraz żyje czwartkiem [emoji173]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
Najgorsze to czekanie :):)

Ja jak dowiedziałam się w 3cim tygodniu tak popracowałam jeszcze tydzień i poszłam na zwolnienie,gdyż mam ciężką pracę przy starszych, schorowanych ludziach. Myślę, że gdybym pracowała za biurkiem to bym pracowała. Aczkolwiek uważam,że to każdej indywidualna sprawa, bo to zależy też jak się czujemy w tej ciąży. Mówi się,że ciąża to nie choroba,ale jeśli mamy możliwość pójść na zwolnienie, które jest płatne w 100% to dlaczego nie korzystać? Jeszcze się napracujemy do emerytury :D
 
Mam to samo!!!! Wszystko spada tylko na mojego męża. Jestem nie do wytrzymania! Wszystko mi przeszkadza, czepiam się i szukam powodu do kłótni, by nic do mnie nie mówił. Wczoraj powiedział, że już chce poniedziałek bo pójdzie do pracy :( ale z rana z

Ja mam zwolnienie do 9go, a wizytę 11go o 17tej, wiec zwolnienie doniose 12go dopiero. Masz tydzień na doniesienie zwolnienia,a lekarz do dwóch dni wstecz może wystawić.
Ja najgorsze ze na najmłodszej papierniczy się najczęściej wyladowuje i na tej 17latce która ze wszystkim robi mi na złość. Mój facet jakoś nie obrywa [emoji23]

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Najgorsze to czekanie :):)

Ja jak dowiedziałam się w 3cim tygodniu tak popracowałam jeszcze tydzień i poszłam na zwolnienie,gdyż mam ciężką pracę przy starszych, schorowanych ludziach. Myślę, że gdybym pracowała za biurkiem to bym pracowała. Aczkolwiek uważam,że to każdej indywidualna sprawa, bo to zależy też jak się czujemy w tej ciąży. Mówi się,że ciąża to nie choroba,ale jeśli mamy możliwość pójść na zwolnienie, które jest płatne w 100% to dlaczego nie korzystać? Jeszcze się napracujemy do emerytury :D
I tak w miarę mi przeleciała te 2 tygodnie [emoji4] teraz tylko strach czy wszystko będzie dobrze...

Napisane na SM-J320FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie pracuje. Miałam wrócić do pracy po macierzyńskim ale mój ma taką pracę że jest za granicą 2 miesiąca i zjeżdża na tydzień dwa ... Więc ktoś tych dzieci pilnować musi [emoji14]

 
Nie zawsze praca za biurkiem jest lekka .. Pod względem fizycznym może i tak .. Chociaż zbyt długie siedzenie też nie jest wskazane ..
Ja pracuje w biurze ale mam swój zespół i odpowiadam za wiele projektów i spraw i to jest bardzo stresujące .. Te terminy i fochy bo jak foch to wszyscy w tej samej chwili ..
Zobaczę jak będzie atmosfera .. Na razie jest ok więc siedzę :evil: nikt jeszcze nic nie wie włącznie ze mną bo jestem przed wizyta ..
Zarzekalam się ze jak tylko zajde w ciaze to idę na zwolnienie bo przecież za to płaca itd ale jak tak posiedziałam w domu tydzień z tymi mdlosciami itd to mi się odechcialo :rolleyes2:
 
reklama
Ja tez mam biurowa prace z licznymi delegacjami i to glownie z powodu tych delegacji poszlam na zwolnienie.
Tego nigdy nie sprawdzimy;) ale uwazam, ze w duzej mierze moja corka jest od urodzenia spokojna, pogodna, zawsze zadowolona, praktycznie wcale nie placze, nie bylo (tfu tfu) zadnych problemow z nia, od trzeciego miesiaca przesypia cale noce po 10-13h... dlatego, ze mialam spokojny okres ciazy. Nie mialam zadnych nerowow i stresow, duzo wypoczywalam etc.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom
 
Do góry